problem z rejestracja

JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

Probowalam sie zarejestrowac jako JoShi. Wszystko poszlo z pozoru dobrze dostalam link aktywujacy konto. Aktywacja sie powiodla, ale nie udalo mi sie zalogowac. Chcac sprawdzic co bylo nie tak podjelam druga probe. Zarejestrowalam sie jako JoShi2 i udalo sie od strzalu. Tylko ja nie chce byc JoShi2 :cry:
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

Proszę o informację, czy mam zmienić w panelu nick na JoShI?
Jeśli odpowiedź będzie pozytywna - od następnego logowania proszę wpisywać nowy login (czyli bez dwójki)

Nie znam powodu, bo jesteś pierwszą osobą, która zgłasza nam taki błąd (była jeszcze jedna osoba alewpisała nick zajęty).

Proszę jednocześnie o wpisanie się tu osób, które w ostatnim czasie miały podobny problem.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

[quote="Ania"]Proszę o informację, czy mam zmienić w panelu nick na JoShI? [/quote]
Bardzo prosze, ale JoShi a nie JoShI ;) Czy adres e-mail moge sobie sama zmienic, czy tez Ty to musisz zalatwic ?
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

problem z rejestracja

Post autor: Korlis »

Nie,adres emiala mozesz sama zmień w profilu :wink:
:P
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

problem z rejestracja

Post autor: ESTI »

Jak zmienisz adres e-mail to moga nastapic nieprzewidziane problemy z logowaniem...albo wywali Ci konto, przynajmiej tak do tej pory sie dzialo.
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

problem z rejestracja

Post autor: Korlis »

No tak, bo kiedy ja swój email chciałm zmienić to sie kompletnie nie dało u mnie, coś tam gadało,ochh,niepamietam,ale sie nie dało :roll: Oj wiec zostałam przy moim starym
:P
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

Chyba to nie bedzie potrzebne. Po tym jak zostalam tu potraktowana przez niektorych Administratorow chyba nie bede miala ochoty tu zagladac. Korlis Nie bierz tego do siebie. Ty jestes OK.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

JoShi - a napisz mi proszę, gdzie i przez kogo zostałaś źle potraktowana? Od tego są PW, by takie sprawy zgłaszać.
Robimy Ci przysługę, że zmieniamy nick.
Jesteś pierwszą osobą z tego typu problemami na ponad 1000 Użytkowników skąd wnbioskujemy,l że problem leży zapewne u Ciebie.
Bardzo dziękujemy, że jesteś wdzięczny/a za oddanie przysługi.

Proszę pamiętać, że dokonując rejestracji zaznaczyłaś, że zapoznałaś się z zasadami w Regulaminie i akceptujesz je.
Jeśli więc chodzi o inne tematy - proszę mieć pretensje wyłącznie do siebie.
Przede wszystkim zanim zadamy pytanie warto sprawdzić, czy nie było wałkowane 25 tysięcy razy przez każdego, komu nie chciało się użyć funkcji "szukaj". Sama byś cholery dostała a zwrócili Ci uwagę Użytkownicy, nie Administracja.
Bo widzisz - tu ludzie sami siebie pilnują bo mają dość tego, że co chcwilę ktoś zadaje takie samo pytanie mimo, że jest pełno odpowiedzi.
Zamiast się naburmuszać powinnaś to zrozumieć. To forum jest dla wszystkich, między innymi dla Ciebie ale nie możesz wymagać, by wszyscy pisali wszystko pod Ciebie - zasady obowiązują wszystkich.

Nick zmieniony.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

[quote="Ania"]Przede wszystkim zanim zadamy pytanie warto sprawdzić, czy nie było wałkowane 25 tysięcy razy przez każdego, komu nie chciało się użyć funkcji "szukaj".[/quote]
Przedewszystkim nie naburmuszam sie tylko twierdze, ze zostalam odsadzona od czci i wiary i posadzona o to, ze chce miec parke szczurow po to, zeby chandlowac noworodkami na allegro. Tak sie sklada, ze jakis porywczy moderator wykasowal wiekszosc wypowiedzi, wiec nie da sie do nich juz zajrzec. Co masz na mysli piszac te bzdury nie wiem... Uczestnicze w niejednym forum i znam netykete i zasady panujace na forum. Umiem poszukiwac informacji w internecie nie tylko poprzez zadawanie pytan na forum. Korzystalam z internetu zanim niektorzy z tutejszych modkow wyrosli z pieluch, wiec prosze mi nic nie insynuowac. Zostalam zaatakowana chyba za to, ze chcialam zaadoptowac dwa szczurki.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

1. Nie porywczy moderator tylko moderator, który po to jest moderatorem. Nie wykasował tylko Twoich wypowiedzi ale również cudze.
2. Jeśli nie wiesz jakie są konsekwencje rozmnażania - wejdź w dział rozmnażanie i poczytaj.
3. Twierdzisz, że piszę bzdury - w tym wypadku jawnie świadczy to o Twojej agresji w przypdku, kiedy z mojej strony agresji nie było. Przemyśl to sobie bo właśnie może tu leży problem tego, że czujesz się atakowana? Atakujesz innych a potem się dziwisz, że jest reakcja obronna...
4. Netykieta to coś innego niż regulamin - regulamin dotyczy każdego z for osobno, między innymi zawarte w nim jest, by najpierw użyć funkcji "szukaj" zanim zada się powszechne pytanie, na które znajdziesz setki odpowiedzi.
5. Akurat wątpię o tych pieluchach, bo wiek Moderatorów i Administracji wynosi od 24 do 30 lat. Sposób w jaki to piszesz jest wyjątkowo arogancki, obrażliwy i stwierdzasz jednocześnie, że świat kręci się wokół Ciebie.

Na prawdę, tak, w chwili aktualnej nie dziwię się, że ludzie są w stosunku do Ciebie niemili (zakładam, że tak jest na innych forach bo na tym forum widziałam wyłącznie grzeczne pytania na które odpowiedziałaś obrażaniem i atakiem) - na uprzejhmość trzeba sobie zasłużyć własną uprzejmością.
Jeśli nie odpowiadają Ci zasady tego forum - po prostu odejdź.
Nam również nie zalezy na trzymaniu tu ludzi z niskim poziomem kultury.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

[quote="Ania"]Atakujesz innych a potem się dziwisz, że jest reakcja obronna...[/quote]
Nikogo nie atakowalam chciala zaadoptowac szczura i nagle zaczely sie insynuacje, ze chce je rozmnazac i sprzedawac na allegro. Wiem, ze macie tu swoja goroca dyskusje z terrarystami, ale to chyba nie powod, zeby w ten sposob traktowac nowego usera. Szczerze mowiac na zadnym forum nie spotkalam sie z taka reakcja administratorow. Zeby bylo jasne ja nie pytalam jakie sa konsekwencje rozmnazania zwierzat bo doskonale sobie zdaje z tego sprawe. Zanim zaczelam poszukiwac szczurka ktorym moglabym sie zajac poczytalam to i owo.


[quote="Ania"]regulamin dotyczy każdego z for osobno, między innymi zawarte w nim jest, by najpierw użyć funkcji "szukaj" zanim zada się powszechne pytanie, na które znajdziesz setki odpowiedzi. [/quote]
Tak jak na kazdym forum. Tylko pragne Ci przypomniec, ze ja o nic nie pytalam, chcialam adoptowac szczura i zostalam potraktowana po chamsku. Ty nie mozesz raczej o tym wiedziec, bo nie widzialas tych wypowiedzi, a teraz juz nie da sie ich zobaczyc. Nie wiem skad Ci do glowy przyszlo, ze ja o cos pytalam i mnie za to ktos zjechal...


[quote="Ania"]Sposób w jaki to piszesz jest wyjątkowo arogancki[/quote]
Sposob w jaki traktujecie tu nowych jest wyjatkowo arogancki i chamski...


[quote="Ania"]Jeśli nie odpowiadają Ci zasady tego forum - po prostu odejdź.[/quote]
W takim razie badz laskawa wykasowac moje konto wraz z moimi danymi z Waszej bazy danych. Poszukam sobie miejsca gdzie nie czestuje sie kopniakami nowo przybylych i chcacych pomoc.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

[quote="JoShi"]
Nikogo nie atakowalam chciala zaadoptowac szczura i nagle zaczely sie insynuacje, ze chce je rozmnazac i sprzedawac na allegro. Wiem, ze macie tu swoja goroca dyskusje z terrarystami, ale to chyba nie powod, zeby w ten sposob traktowac nowego usera. Szczerze mowiac na zadnym forum nie spotkalam sie z taka reakcja administratorow. Zeby bylo jasne ja nie pytalam jakie sa konsekwencje rozmnazania zwierzat bo doskonale sobie zdaje z tego sprawe. Zanim zaczelam poszukiwac szczurka ktorym moglabym sie zajac poczytalam to i owo.[/quote]
- Nie spotkałaś się z jaką reakcją? W tym wypadku jawnie widzę, że nie reagujesz na sposób wypowiedzi Użytkowników "Chcemy ty;lko wiedzieć, czy nie będzie miotu z chowu wsobnego" - co jest naturalne dla każdego forum o zwierzętach. To nie jest atak.
jeśli zaś chodzi o Administrację to o jakim stwierdzeniu mówisz? Nie bardzo rozumiem, gdzie tu złe potraktowania. W tym, że napisałam do ciebie grzeczny post a ty odpowiedziałaś w sposób bardzo chamski "korzystałam z netu jak większość z modków nie wyszła jeszcze z pieluch" (nie miałaś pojęcia o wieku modów) czy może "bzdury piszesz.." a może "gdzie nie czestuje sie kopniakami nowo przybylych"?
Takie pytania zadawane są wszystkim, którzy chcą adoptować szczurka, gdybyś była łaskawa przejrzeć dział z adopcjami - widziałabyś. To nie kwestia stażu na forum. Natomiast wypowiedzi powyżej przeze mnie cytowane otrzymałam OD CIEBIE na post, w którym z mojej strony nie było ŻADNEJ agresji. na prawdę tego nie widzisz?
Jaka reakcja Administratorów byłaby dla Ciebie zadowalająca? Mam wrażenie, że liczy się dla Ciebie tylko to, co Ty myślisz a jeśli ktoś śmie mieć inne zdanie to już On ma problem i na pewno nie ma racji i zapewne "bzdury plecie"... mylnie wnioskuję?

[quote="JoShi"]Tak jak na kazdym forum. Tylko pragne Ci przypomniec, ze ja o nic nie pytalam, chcialam adoptowac szczura i zostalam potraktowana po chamsku. Ty nie mozesz raczej o tym wiedziec, bo nie widzialas tych wypowiedzi, a teraz juz nie da sie ich zobaczyc. Nie wiem skad Ci do glowy przyszlo, ze ja o cos pytalam i mnie za to ktos zjechal...[/quote]
- Kolejny raz piszę, że w Twoim kierunku nie pisano obelg, nie kwestionowano jak długo się szczurami zajmujesz bo WYWNIOSKOWANO, że nic nie wiesz. W jednym temacie piszesz, że chcesz do parki, czyli zamierzasz rozmnażać. Mamy dość pseudohodowców, którzy zabierają się za rozmnażanie nie wiedząc nawet co to chów wsobny A teraz mydlisz oczy. Owszem, jako Administrator mam dostęp do wykasowanych tematów dlatego, że zostają One przeniesione (do działu Zsyp) - a nie usunięte. Stąd wiem, że nie piszesz prawdy.
A teraz w technikaliach piszesz, że chciałaś zaadoptować dwa szczurki - jak to w końcu jest? Cały czas coś co piszesz jest ze sobą sprzeczne i wymagasz by ludzie wierzyli Ci na słowo???
Mam zacytować?
Właśnie dlatego ludzie tak zareagowali i to nie jest nic nienormalnego (ani tu ani nigdzie indziej)

[quote="JoShi"]W takim razie badz laskawa wykasowac moje konto wraz z moimi danymi z Waszej bazy danych. .[/quote]
- Nie kasujemy Użytkowników. Po 3 miesiącach od logowania skrypt sam usuwa nieaktywne nicki.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

Ania pisze:"Chcemy ty;lko wiedzieć, czy nie będzie miotu z chowu wsobnego" - co jest naturalne dla każdego forum o zwierzętach. To nie jest atak.
Owszem to nie jest atak. Atakiem nazwalam insynuacje jakobym chciala sprzedawac noworodki na allegro...
Niestety juz usuniete, wiec pewno trudno Ci bedzie zrozumiec, ze to wlasnie to mnie oburzylo... Zreszta zaznaczylam, ze chcialam tylko samiczke, zeby uniknac chowu wsobnego. Napisalam to od razu w pierwszym poscie.

Ania pisze:jeśli zaś chodzi o Administrację to o jakim stwierdzeniu mówisz?
O tym o ktorym powyzej, a ktore zostalo zgrabnie skasowane...

Ania pisze:Takie pytania zadawane są wszystkim, którzy chcą adoptować szczurka,
Pytania o to czy chca chandlowac noworodkami przez allegro tez zadajecie standardowo ?

Ania pisze:Jaka reakcja Administratorów byłaby dla Ciebie zadowalająca? Mam wrażenie, że liczy się dla Ciebie tylko to, co Ty myślisz a jeśli ktoś śmie mieć inne zdanie to już On ma problem i na pewno nie ma racji i zapewne "bzdury plecie"... mylnie wnioskuję?
Mylnie wnioskujesz. Jesli przeczytasz uwaznie i ze zrozumieniem ten post i zechcesz przyjac do wiadomosci zawarte tu argumenty to sama to zrozumiesz. Bardzo mi przykro, ze to na Ciebie spadla odpowiedzialnosc za zachowanie Twoich przyjaciol, ale oni nie sa na tyle odwazni, zeby sie teraz odezwac.

Ania pisze:W jednym temacie piszesz, że chcesz parkę, w innym, że tylko samiczkę.
Gdybys czytala uwaznie dowiedzialabys sie, ze mialam ochote na dwa, ale zadeklarowalam, ze wezme tylko jednego skoro sa z chowu wsobnego. W zadnym innym temacie nie pisalam.

Ania pisze:Owszem, jako Administrator mam dostęp do wykasowanych tematów dlatego, że zostają One przeniesione
O swietnie... To sama sobie sprawdz, kto sugerowal, ze zamierzam chandlowac noworodkami na allegro. Bedziesz wiedziala o co mi chodzi...

Dodano po 2 minutach:
Ania pisze:Stąd wiem, że nie piszesz prawdy.
No tego to juz za wiele... Teraz to ja jestem oskarzona o klamstwo... Wiadoma kruk krukowi oka nie wykole. Pozwol wiec, ze zacytuje siebie z tego feralnego watku:
To ja chetnie adoptuje samice. Potrzebuje parki ale nie z chowu wsobnego.

To chyba latwo zrozumiec co ? Nigdy nic innego nie pisalam.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

Żadne stwierdzenie z Administracji nie było zgrabnie skasowane, co najwyżej poprawiane były zdania (pogrubiane, zmienianie miejsca). To nie zbrodnia, każdy Yżytkownik ma do tego prawo a mi tego odmawiasz? Ciekawy masz tok rozumowania.
Tak - też standardowo zadawane są pytania co osoba zamierza robić z łodymi - takie ma prawo ten, który oddaje zwierzę. W życiu nie oddałabym zwierzaka w ręce osoby, która nie chce mi powiedzieć co zamierza robić.
Moje odpowiedzi to nie kwestia odpowiedzialności za przyjaciół tylko reakcja na zarzuty kierowane przez ciebie w tym temacie - w stronę Administracji. Posty Użytkowników przejrzałam "przy okazji", gdy zaczęłaś w to wsplątywać sprawę z rozmnażaniem.
To co piszesz w większości jest ze sobą sprzeczne.
Raz piszesz, że chcesz parkę, potem piszesz, że chcesz samicę do rozmnażania a następnym razem, że nigdzie nie pisałaś o rozmnażaniu, bo chcesz tylko samicę i nie zamierzasz jej rozmnażać.
Dla mnie - i myślę, że nie tylko - wiele tu się nie "klei" i gdzieś w zdaniach po prostu kłamiesz.
To wzbudza podejrzenia i chyba nie ma się czemu dziwić?

Wysłany: 29 Lis 2005 04:54 pm Temat postu: Re: problem z rejestracja
[quote="JoShi"]Zostalam zaatakowana chyba za to, ze chcialam zaadoptowac dwa szczurki. [/quote]
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

problem z rejestracja

Post autor: ESTI »

Szanowna JoShi. To ja powywalalam do zsypu Wasze pogaduszki - Twoje i innych uzytkownikow, bo jak widac nie potraficie sie zastosowac do zasad podanych w >>TYM<< temacie. W dziale Zwierzaki ma nie byc pogaduszek, sprzeczek itp. rozmow. Do tego sluzy PW, gg lub w ostatecznosci dzial Pogaduchy.

Poza tym nie byla to jakas osobista reakcja na Ciebie, poprostu zastopowalam to co sie dzialo i zaczal byc poruszany temat chowu wsobnego (wielokrotnie omawiany). Wybacz, ale dyskusja co najmniej nie w tym miejscu co trzeba.
Wiec nie rozumiem po co tyle krzyku!

P.S.
Napisalam, ze prosze o nie zbaczanie od tematu glownego w tamtym temacie, a Ty musialas jeszcze dodac swoje 3 grosze, ze musialam go zamknac. Popatrz troche na siebie, a nie czepiaj sie na wejsciu.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”