główna strona

liex
Posty: 26
Rejestracja: śr lis 17, 2004 12:46 pm

g?ówna strona

Post autor: liex »

Jestem tu od niedawna.Fajnie, ładnie tu na tym forum, ale nie moge znaleźć głównej strony o szczurach. Wszystko pozmienialiście tak że nie moge połapać się gdzie co jest, no ale nie o tym chciałam napisać. Na googlach też szukałam głównej strony o szczurach, ale tylko to forum jest!Wiecie o co mi chodzi?Dawniej była taka strona o szczurach i z niej można było wejść na to forum.A teraz można TYLKO wejść na to forum.Proszę o pomoc w znalezieniu tej strony, ponieważ jest tam coś czego tutaj nie ma(przynajmniej nie umiem tego tutaj znaleźć).
Milka - od 11.12.04r.
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

główna strona

Post autor: Korlis »

Wpisujesz w wyszukiwarce google szczury
wychodza wyniki i pokazuje sie :?Wszystko o szczurach"a nizej :Szczury-strona główna"to jest to,ja niestety niemoge ci wkleić linku bo coś nie moge na ta strone wejść
:P
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

główna strona

Post autor: Angua »

free.of.pl/s/szczury/
faktycznie, moze dobrze byloby umiescic link do strony glownej w widocznym miejscu na forum.index
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

główna strona

Post autor: ESTI »

http://szczury.w.interia.pl/start.html

Na razie korzystajcie z tej strony, tam macie zawarte wiekszosc tych samych informacji, co kiedys na stronie glownej. Tam macie odnosnik do forum i listy dyskusyjnej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

główna strona

Post autor: Ania »

Jest link do strony głównej - Artykuły (pod Szukaj). Niestety strona główna nie jest jeszcze dokończona... Jak będzie skończona będzie i link (a efekt zależy od kupna zasilacza na który wciąż brak pieniędzy).

Angua - free.of.pl czy inaczej - szczury.w.intera.pl nie jest stroną główną naszego serwisu a stroną zaprzyjaźnionego Administratora, który umieścił na swojej stronie link do naszego forum i użyczył Nam artykułów.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

główna strona

Post autor: mataforgana »

a ja mam taką uwagę - na stronie głownej forum po remoncie pokazuje się dział 'Klatki i Zwierzaki' a powinno chyba być Klatki i dodatki czy coś w ten deseń? :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

główna strona

Post autor: Marcin »

poprawione, dzieki za info
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”