Profil

Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Profil

Post autor: Azi »

Mam problem : w momencie wejscia do profilu, wyskakuje mi dużo błędów i niczego nie widać, są same okienka, bez czcionki
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Profil

Post autor: ESTI »

Skopiuj tresc bledu i napisz tutaj, ja wchodze w profil i zadnych bledow nie widze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Profil

Post autor: Azi »

Warning: main(./language/lang_english/lang_sig_control.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php on line 107

Warning: main(./language/lang_english/lang_sig_control.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php on line 107

Warning: main(): Failed opening './language/lang_english/lang_sig_control.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php on line 107

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php:107) in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/page_header.php on line 354

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php:107) in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/page_header.php on line 356

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/usercp_register.php:107) in /home/koszatni/public_html/szczury.org/includes/page_header.php on line 357
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Profil

Post autor: Marcin »

miales ustawiony jezyk angielski jako domyslny jezyk forum :) powinno juz byc ok (tak samo zreszta jak u wszystkich innych)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”