zdjęcie?

PuCeK
Posty: 53
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 4:09 pm

zdj?cie?

Post autor: PuCeK »

chciałbym się zapytać jak móglbym zrobic by pod moim lioginem pojawiła się fotka tak jak u innych.próbowałem kilka razy wklejałem zdjęcie z komp(mojego ciurka)ale nie mogę tego zrobić i nadal nie mam fotki.Czy nie mogę jej zrobić?jak to zrobić by się pojawiła??
...::PuCeK::...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

zdjęcie?

Post autor: ESTI »

Jaka pojemnosc ma zdjecie?
Jakie wymiary?
Jakie info wyslalo Ci forum, gdy probowales je wkleic?
Obrazek
PuCeK
Posty: 53
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 4:09 pm

zdjęcie?

Post autor: PuCeK »

611 KB a żadnego info nie wysłali tylko jak robiłem na samym dole wyślij to zdjęcie się nie zapisaywało i nie mam go przy nicku:/
...::PuCeK::...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

zdjęcie?

Post autor: Ania »

Bo w profilu masz napisane (tuż nad ikoną ładowania zdjęcia), że zdjęcie nie może przekraczać 20 kb.

Wyślij mi to zdjęcie na e-mail: ngLka (małpa) tlen.pl
Ostatnio zmieniony czw lut 09, 2006 10:36 pm przez Ania, łącznie zmieniany 1 raz.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zdjęcie?

Post autor: Lulu »

ekhem:
Wyświetla mały obrazek pod informacjami o Tobie przy każdym poście. Tylko jeden obrazek może być wyświetlany, jego szerokość nie może być większa niż 110 pikseli, wysokość większa niż 110 pikseli, a rozmiar większy niż 20kB.
obrazek musi spelniac te wymagania ;)
Wiktoria
Posty: 118
Rejestracja: wt lut 07, 2006 5:09 pm
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

zdjęcie?

Post autor: Wiktoria »

Ja nieznalazłam żadnego obrazka w tym rozmiarze. Ale gdzieś znalazłam adres strony Hostowania (czy jak to się nazywa)
Wejdź na >
Kliknij przeglądaj wybierz obrazek
Potem wybierz wielkość obrazka (ja wybieram to co obok pisze avatar)
Potem zaznacz:remove size/resolution bar from thumbnail?
i kliknij Host it!
Skopiuj adres z ostatniego pola
Adres wklej w polu do podania adresu avatara.
Mi to wyszło :D
PuCeK
Posty: 53
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 4:09 pm

zdjęcie?

Post autor: PuCeK »

Nie mogę w tym hostingu bo albo pisze że przekracza rozmiarczy coś takiego albo że zły adres.to który mam skopiować ten na samym dole strony czy ten trzeci od góry?Ania wysłałem do Ciebie fotę;d;]
...::PuCeK::...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

zdjęcie?

Post autor: Ania »

Zdjęcie masz już załadowane. Pamiętaj, że zdjęcie MUSI być rzeczywistej wielkości a nie rozmiarów większych od monitora! Musi być tak małe jak avatary na tym forum i nie może ważyć więcej niż 20 kilo! Sprawdzisz to klikając prawym przyciskiem myszki na zdjęciu, po wybraniu (na samym dole) - właściwości.

A na pytanie zadane w mailu (dlaczego nie ładowało) odpowiedziałam powyżej pogrubionmą czcionką, zresztą nie tylko ja
1. obrazek miał za dużo pikselki (wielkość wizualna)
2. za dużo ważył (w kb)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Marro
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 14, 2006 7:12 pm

zdjęcie?

Post autor: Marro »

na stronie http://www.komputerswiat.pl jest program: PhotoFiltre oraz spolszczenie, jest to darmowy program za pomocą którego można dowolne zdjęcie zmiejszyć do wymogów stawianych zarówno avatarowi jak i zjęciu w podpisie.
Po otwarciu zdjęcia w tym programie klika się ppm i zaznacza :"rozmiar obrazka", tam można ustawić rozmiar jaki sie chce. :thumbleft:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”