Tymczasik zbiera na leczenie, by trafić do nowego domu

Jakieś zwierzę potrzebuje naszej pomocy? Schronisko potrzebuje wsparcia? Ogłoś to właśnie tutaj!

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Tymczasik zbiera na leczenie, by trafić do nowego domu

Post autor: Szczur_Albinos »

Tymczasik ma około 4-5 miesięcy. Uratowany został przed wężem. Niestety ma świerzba na uszach. Wczoraj (8.02) dostał zastrzyk na świerzba,a kolejna wizyta już za tydzień. Wizyty nie są drogie, bo to jedynie 20zł, ale mnie niestety nie stać na jego leczenie, a nie wydam go do adopcji chorego. Mam swoje szczury, które też wymagają opieki weterynaryjnej. Proszę Was o pomoc w jego leczeniu i w drodze do normalnego życia. Nawet niewielka kwota może pomóc, aby miał zdrowe uszka
, a czasu niestety mam niewiele ,gdyż za jakiś tydzień lub dwa trafi kolejny tymczas. Pomóżcie proszę :(

Możecie wspierać Tymczasika i jego drogę do normalnego życia, na numer konta, który wyślę na pw.

Zdjęcia:

1.Obrazek

2.Obrazek
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tymczasik zbiera na leczenie, by trafić do nowego domu

Post autor: Szczur_Albinos »

Nieaktualne już.
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Zablokowany

Wróć do „Akcje charytatywne i zbiórki”