Ptaszniki

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
raindog
Posty: 33
Rejestracja: wt kwie 12, 2011 9:56 pm

Re: Ptaszniki

Post autor: raindog »

dusiaczek pisze:30x30x30 myślę, że to minimum jeśli chodzi o 'wystarczy dla każdego', choć fakt - jedne muszą być 50 wysokie, inne wystarczą 15 szerokie. Poza tym przy każdym gatunku pająka w opisach pisze jakie winien mieć terrarium, więc problem ze znalezieniem ten informacji praktycznie nie istnieje.
Gdzieś czytałem jakiś artykuł (wiadomo gdzie ;]), w którym gość zbudował dla ptaszników nietypowe terraria. Nie były to właśnie kostki typu 30x30x30, a raczej coś pod węże. Efektem całego tego eksperymentu było zaobserwowanie bardzo ciekawych wędrówek pająka. Ogólnie rzecz biorąc - uwidoczniły się u niego zachowania, które nie pojawiają się przy standardowych terrariach. Ja na razie swoja kolekcję trzymam w różnych faunariach, lecz terraria już dla nich powstają.
raindog
Posty: 33
Rejestracja: wt kwie 12, 2011 9:56 pm

Re: Ptaszniki

Post autor: raindog »

A... i ptaszniki to w dużej mierze terraria, a konkretnie ich wystrój. Mieć w pokoju taki mały mikroklimacik to wspaniała sprawa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”