Moja mysia historia

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Moja mysia historia

Post autor: Czerwonaona »

Mnie bardzo podobało się stwierdzenie jednej forumowiczki...Nie bądz egoistą jeśli nie możesz mieć więcej niż jednego szczurka nie decyduj się na niego wcale.Przeczytałam to zanim zdecydowałam się na szczurka.Przeanalizowałam wszystko dokładnie od podstaw..oswajanie,karmienie,w stadzie czy samotnie.Myślałam bardzo długo bo to nie jest kwestia tego,że to zwierzątko wsadzimy do klatki damy jeść i niech sobie zyje.To naprawde ogromna odpowiedzialność i nie ważne czy to szczurek czy myszka,chomik jakie kolwiek inne małe zwierzątko.Zdecydowałam się jednak na szczurka...nie jednego tylko odrazu dwa z pełną świadomością tego co zobiłam.Oczywiście nie obyło się bez komplikacji typu niedoświadczenie osoby od której brałam pierwsze szczurki(w klatce wylądowała praka).Udało mi się znalezc domek dla samczyka ale odrazu dla mojej Pepsi dołączyła tekilka,nie pozwoliła bym na to,żeby szczurek był sam widząc ile daje mu obecność towarzysza.Tak jak człowiekowi niz nie zastąpi drugiego człowieka i nitk nie chce być samotni bo my też tak naprawde jesteśmy stadni tak samo szczurek potrzebuje szczurzego towarzysz.Są wsrod ludzi samotnicy i tak samo jest u szczurków tylko skad wiesz kupujac szczurka,że trafiłaś czy tafiles na samotnika.Nigdy nie wiesz majac jednego szczurka(mimo,że wydaje ci sie ze jest mud obrze i dajesz mu srerce)jak by bylo gdyby miał kolege badz kolezanke obok.Ja jednak wyznaje zasade ,że nie wazne jest tutaj,że ja chce i bede mieć tylko zrobie wszystko,nie dla siebie a dla malucha.
ps:prosze czytajcie porady ludzi doswiadczonych i korzystajcie z rad.Chore jest podejscie wy nic nie wiecie ja zrobie jak chce i już zwlaszcza gdy ktos sie na tym temacie w ogole nie zna.Ja osobiscie bardzo dziekuje za wszystkie posty i pomoc:)Ważne by umiec z tej pomocy korzystac po cos to forum tu jest!!!!!!!Pozdrawiam
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Koniec. Mam dwa szczury. Można ten temat zakończyć.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”