Moja mysia historia

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

Moja mysia historia

Post autor: panther »

nie nabijaj, każdy wie, że szczury to zwierzęta stadne i nawet najbardziej opiekuńcza osoba nie zapewni ogonowi tego, co może zapewnić drugi osobnik tego samego gatunku....

Kasiu, i Kamyczku i Natalko... GANDZIA się kłania ;)
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Nie rozumiem czrmu na mnie naskakujecie, ale nie mam do was pretensij, tylko przypominam wam, ze wogóle nie jestescie w temacie...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Moja mysia historia

Post autor: czukukkcza »

droga PaulinoK
tematem forum są szczury,stworzone dla ludzi kochających te zwierzęta i mających na uwadze ich dobro.
biorąc pod baczenie ten argument,nikt z tematu nie zszedł,są poprostu zaniepokojeni tym że zamierzasz katować stadne zwierzę życiem w samotności.
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moja mysia historia

Post autor: miska »

[quote="PaulinaK"]ALE COS MI SIĘ OD NIEGO NALEŻY ![/quote]
szczurowi, którego chcesz mieć też się coś od życia należy...
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Dobra, powiem wam tak, to nie ja zamierzam "katować zwierze w samotności" bo gdyby to ode mnie zależało to bym kupiła nawet ich pięć, ale wiecie jak to z rodziną jest... w tej chwili "moja kochana mamusia" się zastanawia... a jak się zastanawia, to powinno być ok (kurcze,nie spodziewałabym się że mam taki dar przekonywania)...

EDIT

P.S. Droga Misko, źle mnie zrozumiałaś...

EDIT

a tak to sorry ale mam dziś wyjątkowo narwowy nastrój..
Ostatnio zmieniony śr gru 06, 2006 7:24 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Moja mysia historia

Post autor: czukukkcza »

[quote="PaulinaK"]bo gdyby to ode mnie zależało to bym kupiła nawet ich pięć, ale wiecie jak to z rodziną jest... [/quote]

jeśli Ci zależy na dobru zwierzęcia,to nie kupuj pojedyńczego.
jeśli masz do wyboru[w wypadku szczura]-mieć pojedyńczego,albo nie mieć w ogóle,to jako miłośniczka tychże zwierząt i odpowiedzialna opiekunka,powinnaś wybrać to drugie.
jeśli zależy Ci na zwierzęciu które da się oswoić i wytrzymuje bez swoich pobratymców,wybierz chomika syryjskiego.
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

Moja mysia historia

Post autor: panther »

PaulinaK, masz możliwość edytowania posta... nie nabijaj proszę. A jeżeli np. Twoja mam się zgodzi a gdy już będziesz miała szczura, powie, że przemyślała to i że musisz się go pozbyć to co zrobisz?
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Powiedziała tak "Kupimy jednego szczura, a jeżeli rzeczywiście będzie mu tak źle, to dokupimy drugiego..."

Sama jej nie rozumiem...

W każdym bądź razie, prędzej czy później drugi szczur będzie i tak, wystarczy, że przekonam ją, że szczury nie są takie jak ona myśli... Ona to zaraz: że przy dwóch będzie smród (no sorry, jak kupię żwirek i będę często sprzątać to raczej nie...) A narazie to mogę tylko pokazywać zdjęcia jak się dwa szczurki tulą do siebie i mówić...

- Gdyby były u nas dwa, to też by tak było (może nie koniecznie :D) ...

W każdym bądź razie przekonam ją, i dwa szczury mieć będę.

EDIT

PANTHER oszalałaś ? Moja mama w życiu by nie powiedziała, że mam się pozbyć zwierzaka... choćby mi się dom zawalił i nie miałabym z czego żyć (tfu) to NIGDY !!!
Ostatnio zmieniony śr gru 06, 2006 7:26 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja mysia historia

Post autor: KasiaGdańsk »

Bardzo proszę byś edytowałaswoje posty, mozna to zrobić przez pół godziny, bo robisz mi niepotzrebną robotę i nie przestzregasz regulaminu....

No i bardzo dobzre, szczury lubia być razem... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Niby na co i które posty mam edytować hę ?
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja mysia historia

Post autor: KasiaGdańsk »

Nie chciało mi sie robić tego EDIT ale najwidoczniej nie widać co piszesz....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Moja mysia historia

Post autor: Vella »

[quote="PaulinaK"]Niby na co i które posty mam edytować hę ?[/quote]
Paulino, chodzi o to, że piszesz jednego posta pod drugim, co niepotrzebnie nabija Ci licznik i wprowadza bałagan na forum.
Jak sobie coś przypomnisz to zamiast pisać drugi post zmień/edytuj swój pierwszy.
W tym celu w prawym górnym rogu posta kliknij przycisk Obrazek (działa przez godzinę od napisania posta) i po prostu dopisz to co chciałaś jeszcze dopowiedzieć.

Na razie KasiaGdańsk zrobiła to za Ciebie, ale następnym razem spróbuj sama.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

Moja mysia historia

Post autor: panther »

PANTHER oszalałaś ? Moja mama w życiu by nie powiedziała, że mam się pozbyć zwierzaka... choćby mi się dom zawalił i nie miałabym z czego żyć (tfu) to NIGDY !!!
Nigdy nie mów nigdy. Po pierwsze dlaczego rodzice nie chcą się zgodzić na 2 szczury? I jeszcze jedno- jaką zamierzasz kupić klatke? tzn. jakie wymiary. Pytanie stąd, że napisałaś, że nie masz miejsca na zbyt dużą klatke...
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Tak, nagle powiedzą, że mam szczura wyrzucić i tyle, co jak co, ja ich znam, i nigdy by czegoś takiego nie zrobili, obrażasz mnie. :|
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moja mysia historia

Post autor: miska »

panther, obraża Ciebie? a kto napisał to:[quote="PaulinaK"]PANTHER oszalałaś ?[/quote]
i odpowiedz na pytanie[quote="panther"]jaką zamierzasz kupić klatke?[/quote]
bo jak masz miejsce tylko na klatkę dla 1 szczura, to jeśli zamierzasz mieć drugiego, to co zrobisz?
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”