Moja mysia historia

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Ach tego to było... aż mnie kusi by wam to opowiedzieć. no więc to było jakieś 3- 4 lata temu. Wtedy nie miałam mozliwości mieć większego zwierza (pomijając to, że miałam psa) i pojechałam do zoologicznego, a tam był tylko jeden zwierzak, otóż mała, czarna myszka. No wiec kupiłam ją z myślą, że to dziewczynka, a jak się okazało facet sie pomylił i sprzedał mi SAMCA. A że wtedy o tym nie wiedziałam, to postanowiłam mu do towarzystwa kupić "koleżankę". No i kupiłam. Ha, i tu się zaczyna horror. Po jakimś miesiącu zamiast 2 myszek zrobiło mi się ich parenaście. Dodam, że miałam tylko jedno akwarium. Naszczęście znalazły się osoby które przygernęły podrośnięte maleństwa i tatusia 8) , a ja zostawiłam mamę i dwie córcie :D No, ale nikt nie przewidział tego, że mamusia, jeszcze przed oddaniem samca znow była w ciąży. No i tak to znów z 3 myszy zrobiło się mnóstwo. I znów miałam szczęście, że znalazłam dom dla małych. I tak to wychowywałam sobie 3 myszy, aż po paru latach ich żywot się zakończył. Koniec historii.

P.S Myszy już nigdy nie kupię :D
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja mysia historia

Post autor: KasiaGdańsk »

Możesz kupić, tylko najpierw trzeba coś o nich wiedzieć i dużo sie uczyć....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

:)

Post autor: PaulinaK »

Nie, nawet nie mam takiego zamiaru.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Kamyczek87
Posty: 34
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 3:17 pm

Moja mysia historia

Post autor: Kamyczek87 »

Boisz się kolejnego zalewu myszy? :lol:
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Nie, poprostu nie mam ochoty hodować myszy.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Moja mysia historia

Post autor: Natalia_1222 »

Bo ci się rozmnożyły....wierz mi,one nie rozmnażają się bez powodu! :lol: .A są to wspaniałe zwierzaki.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Wiem, że są wspaniałe, ale jednakże wolę mieć szczura, po którego to niedługo mam się udać. :D
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Moja mysia historia

Post autor: Natalia_1222 »

A nie szczury?;).
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Nie, nie szczury, SZCZURA, i bez gadaniny, że "powinnaś wziąć dwa... " ponieważ NIE MOGĘ mieć dwóch... sorry, ale już mnie to denerwuje... :|
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja mysia historia

Post autor: KasiaGdańsk »

A ile czasu jesteś w stanie poświęcić temu szczurowi???
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

...

Post autor: PaulinaK »

JA w zwykły dzien kiedy to muszę udać się do szkoły jestem mu w stanie poświęcić około 7 godzin (mam dużo wolnego czasu...) a kiedy będę w budzie to mam akurat rodzinkę która lubi szczury więc raczej nie bedzie samotny....
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Moja mysia historia

Post autor: KasiaGdańsk »

Tylko nie wyiskasz go i nie pogadasz w ultradźwiękach. Ale cóż twój wybór, zrobisz jak chcesz...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Niezbyt Cię rozumiem.

EDIT

Ile razy mam wam to tłumaczyć? NIE MOGĘ MIEĆ DWÓCH SZCZURÓW I NIC NA TO NIE PORADZĘ, a wy robicie ze mni niewiadomo co...
Ostatnio zmieniony śr gru 06, 2006 7:20 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Moja mysia historia

Post autor: miska »

a jakbyś chciała mieć psa, ale "nie mogłabyś" z nim wychodzić na spacery to byś mu kupiła kuwetę? bo "nie możesz" z nim wyjść? i wtedy myślisz byłoby dobrze? :roll:
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Moja mysia historia

Post autor: PaulinaK »

Boże, to nie moja wina, że gniotę się z rodzicami w jednym małym pokoju, gdzie starczy miejsca na klatkę dla jednego szczura i nie stać mnie na lepszy dom, i ze jest on za mały na dwa szczury, a kupie go bo kocham zwierzeta i pragnę mieć szczura, i wcale bym tak nie zrobiła BO GDYBYM WIEDZIAŁA, ŻE NIE MOGE MIEĆ PSA TO BYM GO NIE KUPOWAŁA!!! I TO NIE MOJA WINA, ŻE MAM AKURAT TAKIE ŻYCIE, ALE COS MI SIĘ OD NIEGO NALEŻY ! I nie mam zamiaru NIe kupić szczura bo wy macie do mnie pretensje ! Jestem gotowa na jednego szczura I JESTEM W STANIE DAĆ MU TYLE MILOŚCI ILE TYLKO BĘDĘ W STANIE !!!

EDIT

A może mi jeszcze powiecie "że skoro masz psa to czemu nie mozesz mieć dwóch szczurow !? " TAK, nie mogę, BO NIE KUPIŁAM PSA TYLKO URATOWAŁAM PRZED ŚMIERCIĄ POD KOŁAMI POCIĄGU, I KOCHAM GO Z CAŁEGO SERCA !!!
Ostatnio zmieniony śr gru 06, 2006 7:23 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”