Psy rasowe i kundelki.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Martie
Posty: 22
Rejestracja: wt mar 06, 2007 3:57 pm

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Martie »

Ja mam biszkoptowego labradora :-) Jak na laba przystało kocha aportowanie i szalone gonitwy w wodzie za kaczkami :-D
a to moj Haker
Obrazek
Czekam na polecenie :)
Obrazek
Wstydze się!
Obrazek
z profilu :)
Obrazek
znudzony sesją :mrug:
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Alices »

[quote="PaulinaK"]
mieszankę owczarka górskiego i najprawdopodobniej labradora
[/quote]
Z pyska wygląda jak lablador+maremmano, ale wątpie, bo ta pierwsza rasa jest rzadko spotykana w Polsce.
To raczej mieszanka mieszańca goldena z labladorem, na to wygląda.
CO do odcieni goldenów. Istnieje wiele odmian kolorystycznych ich sierści jednak najpopularniejsza jest biszkoptowa.
Twoja sunia ma nietypowy, prześliczny nosek :).
Tak czy inaczej, masz ślicznego pieska ;)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: KEN-KON »

Ja mam Rexa.Jest on mieszańcem wilczura z dobermanem.Bardzo go lubię.Często się bawimy ze sobą.Jest cały czarny i masywny. :-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Alices »

KEN-KON: uwieeeeelbiam duże, potężne psy :). Są takie miisiakowateee :):)
Ach, śliczne macie te psiaki :).
Mi się marzy leonberger, o ludzie... zakochana po uszy jestem w tej rasie. Już mieliśmy zamówionego szczeniaka kiedy mama się uparła na yorka >.<. Ło żesz, do dziś nie moge tego przeboleć :|
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
FaNtUsIa_CK
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 16, 2007 4:18 pm

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: FaNtUsIa_CK »

ja mam obecnie 3;] owczarka niemieckiego - Frodo ( moja mama znalazła go jak miał pół roku, szwędał się po osiedlu), mieszanke asta i wilka - Tora (zabrana od złej pani w wieku 4 tygodni, matka nie miala czym karmić maluchów, Tora była 11, 12 i 13 niestety nie przeżyły, a Tora z 2 siostrami znalazła tymczasa u nas, niestety(a może na szczęście) była tak brzydka że nikt jej nie chciał, a teraz jest piękna;]) oraz niedawno przygarnięty ze schroniska o krytycznych warunkach Togo - obecnie Zgredek, gdyż był tak brzydki, chory, wychudzony(13kg), że nic innego do niego nie pasowało, ale już odżył, waży coś koło 26kg, futerko odrosło, chróbska uciekły i w 3 tworzą zgraną kochaną rodzinke:)
[*] Sowa ... (*) Tequila ... [*] Nela ... (*) Neli II ... :(
Essence
Posty: 10
Rejestracja: śr cze 06, 2007 3:35 pm

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Essence »

Ja posiadam dwóch Amstaffów :
Obrazek
Z lewej to 8 miesięczny Bruno a z prawej 3 letnia Sara:)

Oraz pers egzotyczny Triksy-Boy:
Obrazek
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: anka1136 »

sliczne psiaki <33 :)
Moja Sonia ma 11 latek ;) jest wzieta ze schroniska :D poki co jest zdrowa i w sumie nigdy nie chorowala na cos powaznego.... ostatnio jednak dowiedzielismy sie od weta ze ma cos z sercem ale jest to dosc czeste w tym wieku... Sonia jest kochana spokojna i nieklopotliwa ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7c ... ed5d5.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/710 ... 00e3c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f4 ... 65e75.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/378 ... 2164c.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8b ... 75222.html
Ostatnio zmieniony sob cze 16, 2007 4:48 pm przez anka1136, łącznie zmieniany 1 raz.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Fatty »

Nie ma już mojego niedźwiadka.
W domu pusto, bez psa żyć się nie da, rozgorzała batalia o innego psa. Ja chciałam schroniskowca, ojciec był neutralny a mama ostro obstawiała przy rasowcu. I wygrała, psina zaklepana.
Gdy kupowaliśmy Czarka to szalałam ze szczęścia a teraz? Ja nie jestem pewna czy chcę tego psa.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
anka1136
Posty: 147
Rejestracja: sob cze 16, 2007 11:35 am
Lokalizacja: Wrocław

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: anka1136 »

bardzo mi przykro :( [*] [*]
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: lajla »

fatty dobrze wiesz ze pokochasz tez tego psa :) pies to pies, nie ma znaczenia czy rasowy czy kundelek, jesli jest sie dobrym czlowiekiem ktory kocha zwierzeta to o psa dba sie tak samo i kocha niepatrzac na jego wyglad. Napewno o tym wiesz :)
Awatar użytkownika
Martynus
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 01, 2007 6:37 pm
Lokalizacja: Czarnków

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Martynus »

A ja mam od jakiś 3 tygodni psa rasy husky ;) Ma na imię Make up i jest przekochanym urwisem ;P A oto i on :)
Make up ;)
'Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłes' :) [Antoni de Saint-Exupery "Mały Książe"]
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Fatty »

lajla,nie o to chodzi...poprostu ja na razie nie wyobrażam sobie w swoim życiu innego psa niż Charlie :( Odszedł 2 tygodnie temu a ja mam wrażenie,że zniknął gdzieś tylko na chwilkę i że zaraz wróci. Miał tylko 6 lat.
Ale i z nowym pieskiem wiąże nadzieję takie,że umożliwi szybsze ostrząśnięcie się z tej stagnacji,jaka ogarnęła wszystkich członków rodziny.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: lajla »

Fatty rozumiem, znam to uczucie :) Jednak brutalnie zabrzmialo dla mnie "nie jestem pewna czy chce tego psa"... nie znam Cie, i takie cos kojarzy mi sie z "ty nie jestem tym to nie bede Cie lubiec" wydaje sie to dziecinne ale czasem bol po stracie kogos kogo sie kocha powoduje takie uczucie w czlowieku, amm nadzieje ze wiesz co mam na mysli :)

6 lat wspolczuje, bardzo mlodu psiak...

pochwal sie co za psiaka mama wybrala :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Psy rasowe i kundelki.

Post autor: Nina »

[quote="lajla"]
Jednak brutalnie zabrzmialo dla mnie "nie jestem pewna czy chce tego psa"... nie znam Cie, i takie cos kojarzy mi sie z "ty nie jestem tym to nie bede Cie lubiec" wydaje sie to dziecinne (...)
[/quote]
Wystarczy dłużej pisać z Fatty na jednym forum, żeby wiedzieć jak bardzo kocha zwierzęta i nie jest to przejaw dziecinności a bólu po stracie zwierzaka. Podejrzewam że gdyby zabrakło mojej Majki też nie chciałabym następnego psa tak szybko...
Czekam na fotki nowego domownika ;-)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”