Jakie zwierzątko?

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie zwierzątko?

Post autor: alken »

zalbi pisze:
alken pisze:no ale minoo jak Ty myszy chcesz skoro musiałaś szczury oddać przez uczulenie mamy- co, myszy ją nie uczulą?
alken - ja też oddałam szczury a zostały mi myszy i nie, nie uczulają.
Ciebie nie uczulają a nie wiadomo jak jej mamę. Nie wiem czy testy są też na tyle wiarygodne, że coś później nie wyjdzie "w praniu" i znowu trzeba będzie oddawać zwierzęta. No i cośtam mInoo pisała że jej mama nie chce się odczulać a to chyba głupie podejście.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jakie zwierzątko?

Post autor: Vicka211 »

U mnie też myszy w przeciwieństwie do szczurów nie uczuliły mamy, obecnie 2 mysie posiadam, ale bez sprawdzenia, czy nie jest uczulona lepiej nie ryzykować. Ja tam testom nie wierzę, miałam robione i rzeczy, na które uczulona jestem nie wykryło :P
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie zwierzątko?

Post autor: alken »

no, ja też miałam i wyszło że jestem uczulona na "wszystko". jak się spytałam czy mogę mieć zwierzątko to lekarz stwierdził że żółwia ::) . no a tak naprawdę to nie jestem uczulona na nic (przynajmniej na nic, z czym miałam dotychczas kontakt), jako dziecko na nabiał ale mi przeszło z wiekiem. raczej empirycznie trzeba sprawdzić, pożycz minoo mysz od zalbi ;) ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”