Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
aurinko
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 06, 2007 6:44 pm
Lokalizacja: Kraków

Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: aurinko »

moja chomiczka postanowiła opuścić klatkę i zwiała gdzieś na mieszkanie i nie mam pojęcia jak ja znaleźć
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: sophiya »

Przede wszystkim pozamykaj drzwi, aby nie przechodził z jednego pomieszczenia do drugiego. W każdym porozstawiaj kawałki jabłek - tam gdzie jabłko będzie nadgryzione znajdziesz chomika.
Poszukaj na własną rękę - w szafkach, za szafą, pod szafą, regałem z książkami, łóżkiem, w kuchni pod zlewem. I zamknij balkon i okna - ja tak straciłam jednego chomika.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: yss »

inne prawdopodobne miesjca pobytu: pod wanną, w szafce pod zlewem [jeśli jest dostęp z boku, kiedyś kociaki u moich rodziców wlazły do szafki pod zlewem dziurą na rurę 3 cm i poszły tam spać], albo np za szafkami kuchennymi jeśli jeden bok jest wolny, np zakończony lodówką.

szukanie chomika może być bolesne :D zwłaszcza jak siedzi pod zabudowaną wanną. wtedy można liczyć tylko na to, że sam wejdzie do podstawionej klatki z żarciem..... i czatować na niego :)
a tego spod szafek kuchennych to nie wiem jak wyjąć. żarcia ma pod dostatkiem, zawsze coś w kuchni się znajdzie....
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: Vella »

Kiedyś miałam kotkę... świetnie służyła jako wyłapywacz chomiczych uciekinierów.
Trzymała łapą delikwenta i darła mordę, zeby przyjść i go zabrać. Krzywdy nie zrobiła nigdy.

Szkoda, że jej juz nie ma, może bym ją Ci wypożyczyła ;)


Działaj na słuch - ustal prawdopodobne miejsce pobytu, a potem zorganizuj obławę.
Uważaj z przestawianiem mebli, rozkładaniem wersalki, etc. - łatwo wtedy ukrytego malucha zmiażdżyć...
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
aurinko
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 06, 2007 6:44 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: aurinko »

znalazła sie w kuchni:) w nocy zjadła jabłko rano przeszukałyśmy z mamą całą kuchnie i nie było dopiero potem brat ja usłyszał:)
Awatar użytkownika
Nikitka_219
Posty: 179
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 7:49 pm

Re: Jak znaleźć chomika w mieszkaniu...HELP NEEDED

Post autor: Nikitka_219 »

O to dobrze ,że się jakoś tragicznie nie skończyło ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”