Papużki

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

W piątek było czwarte jajko. Myślałam, że nie będzie piątego- dwa dni później czyli dzisiaj mogę powiedzieć że jednak jest piąte jajo :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Emilka

Papużki

Post autor: Emilka »

mam nadzieje ze wykluje sie jak najwiecej :)
Moja kumpela miala parke papuzek, samica zniosla 4 jaja ale wykluly sie tylko dwa pisklaki

Powodzenia!

Pozdrawiam ja i moje pierzaste ;) ( tez bym chciala jajca ale to dwa samce :P )
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Papużki

Post autor: IVA »

Trzymam kciuki :D
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Jest 5 jajek :D
Są malutkie i Duma o nie dzielnie dba :wink:
Papużki wysiadują jajka ok. 18 dni więc zostało 6 dni do wyklucia się pierwszego jajka... jednym słowem JUPI :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

tylko pozazdrosic :) to musi byc milo dochowac sie w domu jakis zwierzat:) sama wiem bo dochowalam sie grona malych slimaczkow... cochoc posiadam te tak zwane dobre slimaki ktore sie nie rozmnarzaja bez opamietania :) wiec mam jakies 4-6 plus 2 duze :) pamietam jak ich pierwsze slimakowe dziecko bylo malusie a teraz juz co najmiej pol centymetra :) najmiejszy ma minimetr :) i kryja sie w lisciach :) no doba koneic o moich slimakach :wink:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Wczoraj wykluło się jajo :lol:
Tak też mam nowego paputka. Ma ok 2cm, jest goły, różowy i tak brzydki że aż uroczy :wink: Przekochany. Rodzice się nim opiekują i karmią a maluch kiedy czegoś potrzebuje to ich woła. Zresztą przed nami jeszcze następne wyklucia :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
axeOutkast
Posty: 106
Rejestracja: sob maja 15, 2004 4:19 pm

Papużki

Post autor: axeOutkast »

kongratulejszyn :!:
...::Companhia Pernas Pro Ar::...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Papużki

Post autor: krwiopij »

gratuluje nowego czlonka rodziny... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Papużki

Post autor: Raffy »

[quote="lajla"]8 papug masz raffy ale super ! takie stado fajnie musi wygladac jak puszczasz je wszystkie raze po pokoju :wink: a muzyka w ogole radia nie trzeba ;)[/quote]

już 9 papug :)



Gratulacje mycha :)
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

A ja mam 4 :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

myszka gartuluje!!! tylko pozazdroscic !! ja moja kolezanke na mawiam zeby gniazdo kupila bo ma sliczne papuzki ktore niedlugo tez moga zaczac jajka dawac :P i zal by bylo zeby sie rozwalily ale tez czekam z ustesknieniem kiedy w ogole je zloza zeby moc podziwac takie cudka :lol:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Papużki

Post autor: Mycha »

Wiecie... papużka która wykluła się w poniedziałek dziś w nocy umarła :cry: Była słaba od samego początku...
-------------
Edytuję
Papug odżył :lol:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Raffy
Posty: 40
Rejestracja: ndz maja 02, 2004 11:21 am

Papużki

Post autor: Raffy »

[quote="Mycha"]Wiecie... papużka która wykluła się w poniedziałek dziś w nocy umarła :cry: Była słaba od samego początku...
-------------
Edytuję
Papug odżył :lol:[/quote]

to żnaczy ze spala ? :>
wielkie stado, 11 papug, 5-6 akwarii, zabka, slimaki, ryby, krewetki :)
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Papużki

Post autor: niemfa »

Mycha heh, nie strasz :>:> :lol:
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Papużki

Post autor: lajla »

juz sie przestarszylam bo nie przeczytalam calej wiadomosci dopiero u raffego zauwarzylam co napisalas :lol: hehe ale teraz sie okazuje ze taka wcale slaba nie jest :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”