mój zwierzyniec

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

Chdzi mi na temat zwirząt nie tylko skoczków, zadaj pytanie
Awatar użytkownika
AutumnWind
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: mój zwierzyniec

Post autor: AutumnWind »

To dobrze, że zostają myśłiwi z tym swoim odszczałem, bo mogłoby być krucho z tym światem :D
Ze mną - Whiskey, Finka, Isis, Lili, Filip i Dżordż
[*] - Inka
[*] - Dotti - zm. 9.06.2009
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

AutumnWind pisze:To dobrze, że zostają myśłiwi z tym swoim odszczałem, bo mogłoby być krucho z tym światem :D
No nie chce mi sie juz na ten temat rozmawiac, a jak chcesz to wejdz tu:
http://nasza-klasa.pl/forum/16/7488/23? ... st#post380
odszczał dzikich psów, jakie zwierzę udomowione moze byc dzikie, oni zabijaja nawet normalne psy moga waszego psa zaszczelić w lesie bo jest zdziczły
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: Mort »

alez skoro masz taka wiedze to opowiedz nam jakies szczegoły o zwierzetach...przeciez wiedzac tyle mozesz opowiedac i opowiadac....a i uwazaj na mysłiwych jak bedzie sezon na pseudohodowców

editpoza konkursem: znasz inne strony oprósz naszej klasy?
Ostatnio zmieniony sob mar 07, 2009 11:14 pm przez Mort, łącznie zmieniany 1 raz.
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

Mort pisze:alez skoro masz taka wiedze to opowiedz nam jakies szczegoły o zwierzetach...przeciez wiedzac tyle mozesz opowiedac i opowiadac....a i uwazaj na mysłiwych jak bedzie sezon na pseudohodowców
Zadaj pytanie bo cały dzien dyskutuje z myśliwymi z małą pomoca kolegow i kolezanek i juz mi sie tak duzo pisac nie chce
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: Mort »

och no przestan soncia nie chce ci sie opowiadac o twoich kochanych skoczkach czyzbys malo o nich wiedziala?....no dobrze dobrze to moze na poczatek napisz mi tu dokładna charakterystykę skoczków mongolskich...zebym wiedzial z jakim zwierzeciem mamy doczynienia

@do paniu u dołu: nie psuj mi zabawy :P
Ostatnio zmieniony sob mar 07, 2009 11:23 pm przez Mort, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AutumnWind
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: mój zwierzyniec

Post autor: AutumnWind »

Sonica, najpierw trzeba nauczyć się pisać, a potem można to robić. Po drugie: wchodzisz tu na forum, krzyczysz coś o hodowli, wygadujesz jakieś bzdury, zarzucasz ludziom z o wiele większym doświadczeniem (mówię o dziewczynach, które wypowiadały się wyżej na temat genetyki), że się nie znają, podczas gdy sama wiesz tyle, ile skopiujesz z wikipedii. A to wszystko łamaną polszczyzną na pograniczu szyfru. Oby tak dalej.
Ze mną - Whiskey, Finka, Isis, Lili, Filip i Dżordż
[*] - Inka
[*] - Dotti - zm. 9.06.2009
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

Jak myslisz że hodowca wie wszystko o genetyce i o swoich zwierzetach to brawo.
Napisze cos ale to nie będzie długie:
Myszoskoczek m(skrót) nalezy do rodziny myszoswatych pochodzi z chin i z mongoli.
Dorosły ososbnik ma ok 20cm, z czego połowa to ogon.
cięzar wynosi 100g.
Tylne kończyny myszoskoczków są znacznie dłuższe od przednich
Żyją przeważnie 3-5 lat. Rzadziej dożywają 6 lat.
Ciąża trwa ok. 20 dni; w miocie znajduje się kilka młodych.
W środowisku naturalnym żyją w stadzie (10-20 osobników), gdzieniegdzie tworzą niewielkie kolonie
dalej mi się nie chce, sa waznijsze rzeczy niz dyskutowanie z wami!
Mort
Posty: 88
Rejestracja: ndz sty 18, 2009 6:01 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: Mort »

ej soncia liczylem na cos wiecej przed chwila przeczytalem to samo w wiki, szczerze to mnie zawiodlas...moze jakies bardziej dogłebne informacje?...a hodowca powinnien wiedziec całkiem sporo o genetyce jesli rozmnaza potworki...jestem ciekaw czy chociaz wiesz jak wyglada rozpisana krzyzowka...i czego na jej podstawie mozna sie dowiedziec.
Ostatnio zmieniony sob mar 07, 2009 11:28 pm przez Mort, łącznie zmieniany 1 raz.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: mój zwierzyniec

Post autor: ogonowa »

sonica pisze:Jak myslisz że hodowca wie wszystko o genetyce i o swoich zwierzetach to brawo.
Bo to prawda.

Proponuję już skończyć dyskusję, to nie ma sensu. Najlepiej się już nie wypowiadajcie, ale zapraszamy na sb, tam atmosfera inna panuje ;) Kto się odezwie jeszcze raz ten bałwan =P
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

gadam sie z tym bo same straty złamałam szuflade przez was.
Jak ktos chce pogadac to proszę:
sonica11@wp.pl
Awatar użytkownika
AutumnWind
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: mój zwierzyniec

Post autor: AutumnWind »

Mort, to chyba nie ma sensu. Dla niej krzyżówka to taka gazetka z krateczkami i pytaniami.
Ze mną - Whiskey, Finka, Isis, Lili, Filip i Dżordż
[*] - Inka
[*] - Dotti - zm. 9.06.2009
sonica
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 05, 2009 1:45 pm

Re: mój zwierzyniec

Post autor: sonica »

AutumnWind pisze:Mort, to chyba nie ma sensu. Dla niej krzyżówka to taka gazetka z krateczkami i pytaniami.
Nie człiweku ale temat zakonczony jak chcesz to pisz na e-mail
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: mój zwierzyniec

Post autor: Hanka&Medyk »

Dobry moment dla Agaty na zamknięcie tematu ;)

Ano. Zamykam.
Upominam wszystkich biorących udział w tej bezsensownej dyskusji - po jedenaste: nie karmić trolla. Tymczasem Wy na złotych półmiskach przynosiliście frykasy...

sonica została nagrodzona ostrzeżeniem. /Agata
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Zablokowany

Wróć do „Inne Zwierzaki”