Stop Rzezi Fok 2010

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Adam Gac
Posty: 13
Rejestracja: czw lut 11, 2010 9:26 pm

Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: Adam Gac »

Witam serdecznie,

Sprawą masowej i wyjątkowo okrutnej rzezi fok w Kanadzie zajmujemy się od 2004 r. Co roku w marcu organizujemy demonstrację pod Ambasadą Kanady, przekazując list protestacyjny, nagłaśniamy problem w mediach, zbieramy i udostępniamy informacje. Przyłącz się do nas. Fakty dotyczące tych barbarzyńskich polowań nikogo nie powinny pozostawić obojętnym.

Foki zabijane są w wyjątkowo okrutny sposób, m.in. za pomocą pałek. Ta rzeź ma miejsce wbrew opinii publicznej i protestom na całym świecie. Nie znajdujemy wytłumaczenia dla tego barbarzyństwa. Usprawiedliwieniem nie może być ani wątpliwy interes ekonomiczny, ani rzekoma konieczność krwawej „regulacji” przyrody, jak również odwołanie do tradycji.

W maju 2009 Parlament Europejski przegłosował dyrektywę zabraniającą importu na teren UE produktów pochodzących z polowań na foki. Dlatego zakończenie rzezi fok zależy teraz wyłącznie od rządu Kanady.

Prosimy Cię, żebyś poparł nas i przyłączył się do akcji STOP RZEZI FOK! W tym roku pikieta protestacyjna odbędzie się 12 marca pod ambasadą kanady w Warszawie (ul. Jana Matejki 1 )

Zanim wybierzesz się z nami na protest prosimy Cię podpisz się pod internetową petycją w tej sprawie oraz przekonaj do tego swoich znajomych: http://www.petycje.pl/1209
Petycje te z podpisami wydrukujemy i przekażemy na ręcę ambasadora Kanady.

Adam Gac
Stowarzyszenie Empatia
http://www.empatia.pl
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: kulek »

Podpisałam petycję :) Żałuję, że nie będę mogła się zjawić na pikiecie, chętnie bym w niej uczestniczyła :-\
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: klimejszyn »

podpisałam.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: Vicka211 »

Też podpisałam :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: LaCoka »

Podpisałam już dawno i rozesłałam znajomym. A na pikiecie byłam dwa lata temu i w tym roku też się wybieram ;)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Adam Gac
Posty: 13
Rejestracja: czw lut 11, 2010 9:26 pm

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: Adam Gac »

To świetnie, że podpisujecie :-). Zapraszam też serdecznie, jak możecie, 12 marca na demonstrację pod ambasadą Kanady w obronie fok.
pozdrawiam,
--
adam
Adam Gac
Posty: 13
Rejestracja: czw lut 11, 2010 9:26 pm

Re: Stop Rzezi Fok 2010

Post autor: Adam Gac »

Demonstracja w obronie fok, już za tydzień w piątek.

Wszystkie szczegóły tutaj:

http://empatia.pl/str.php?dz=103&id=778

pozdrawiam i do zobaczenia :-)
--
Adam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”