Dla myszolubów i nie tylko...

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: zmijka24 »

no i sprawa sie rozwiazala:))nie widac czyli stuarcik musi byc pania stuarcikowa:)))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: AniaP »

To jeszcze fajniej :lol: Będę teraz opowiadać Panu Myszowi o koleżance, małej myszce :D

Żeby się tylko nie zakochał na odległość, bo jeszcze mi z domu ucieknie i co ja zrobię :wink:
Jak będziesz miała już zdjęcia to na pewno Panu Myszowi ich nie pokażę :wink:
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: zmijka24 »

patrzac na pana mysza i na Stuarta(bo nie zmienie imienia :D )
to nie umiem sobie wyobrazic dzieci jakiej bylyby masci:))
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: krwiopij »

hmm... jak jest pania mysza, to kto wie, czy nie zaprzyjaznilaby sie z inna pania mysza? ;) nie naklaniam, bo ryzyko odrzucenia jest spore, ale moze warto byloby sie zastanowic... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
KIRA ÂŁOBUZ

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Huuuuuurrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od dzis jestem szczesliwą pośadaczką 2 myszek Defensywy i Churhila ! Oczekujemy chetnych na młode ;) ale trzeba będzie długo czekać bo Defa jest jeszcze za malutka ! Ale one są fajowe i takie malutkie nie to co moje dziewuchy
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: zmijka24 »

GRATULUJE!!!
coraz wiecej nas jest
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
KIRA ÂŁOBUZ

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Zapraszam w takim razie na WYSTAWĘ MYSZY RASOWYCH KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 11-12.09 W WARSZAWIE W PAŁACU KULTURY W GODZINACH OD 10 DO 18
POSIADACZY MYSZY RASOWYCH ZAPRASZAM NA STRONE MICE CLUBU PO ODBIÓR ZGŁOSZENIA
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: zmijka24 »

wow
gdybym mieszkala blizej:(
szkoda ale jestem ciekawa jak to wyjdzie moz ktos opisze kto bedzie
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: ania85 »

ja będe :)
hehe - przeczytałam to chłopakowi i się napalił na tą wystawę :P
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: Gosik »

Wbrew swoim dotychczasowym doświadczeniom zrobiłam to...W czasie sprzątania maluchom, zobaczyłam biegającego po ściankach klatki Buca i zrobiło mi się go żal. Postanowiłam jeszcze raz spróbować. Facet juz wydoroślał(ma prawie rok) i bardzo sie uspokoił.Poza tym strasznie się rwie do myszek w innych klatkach. Najpierw więc na próbę wpakowalam go do nosidełka razem z jednym maluchem (albinosem, króty staje się żółty - Albinem).I o dziwo nie wykazywał najmniejszej agresji :!: :shock: Jak na niego to niesamowite (pogryzł kiedyś innego mysza, rzucił się na moja dużą sukę i zaatakował Kerę)...Mały tez był zainteresowany choć trochę zaniepokojony takim duuużym smierdzącym :wink: myszem. Poszłam więc na calość i włożyłam Buca do swiezo wysprzątanego akwarium z samczykami.Biegają teraz jak popażone, są straszine podekscytowane, a Buc...się nieźle podniecił (dosłownie :!: ) i próbuje co jakis zas sobie pokopulować...ech wychowałam niezłego zboczeńca-nic tam,że facetów (geje sa przecież teraz trendy 8)), ale dzieci! :roll: Ale na szczęście objawów agresji nie widzę :D Troszke sie przepychają i na tym się kończy...Zobaczymy co będzie dalej
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: AniaP »

Powodzenia Gosik. Może teraz rzeczywiście Buc już dojrzał i zatęsknił za jakimś towarzystwem. Mam nadzieję że myszolki się zaakceptują, razem będzie im fajniej...
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: Gosik »

Minęło już kilka dni i mogę z pewnością powiedzieć,że wszystko jest w pożądku :D Z niektórymi lubi się bardziej z innymi mniej, ale to przecież normalne... Dwóch kumplijuz mu sie udało wyprowadzić z akwarium (mimo, że jest przykryte kartonem) 8) Mądry zwierzak...żadem maluch sam na to nie wpadł. Dobrze,że akwarium stoi na półce i nie miały za bardzo gdzie sobie pójść :P
Buc naprawdę wyrasta ponad przeciętność :twisted:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: sachma »

dlaczego sa myszy rasowe , a nie ma szczurow rasowych? :? i jak oni robia ze maja te rodowody? :? nigdy nie slyszlama o rasowych myszkach... takie szmery bajery :wink:
Obrazek
Ginger
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 14, 2003 8:59 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: Ginger »

Witam! myszki rasowe zrobiły sie w Chinach, potem pojechały do Japonii a stamtad do UK, gdzie w 1895 powstał zwiazek myszy rasowych, chwila potem pierwsza wystawa. Razem z myszkami powstał rowniez club szczurkow. Pisze wlasnie historie powstania tych myszek, niedlugo umieszcze ja na swojej stronie.

Wydaje mi sie, że Pan mysz jest rasowy, ktos poprostu oddal go do sklepu zoo, mysle ze jest z imbredu ( i to mocnego) bo z tego co widzialam ma dwokolorowy brzuszek a teoretycznie gen odpowiadajacy za kolor brzuszka chyba sie nie dzieli na pol, oprocz tego ma poranione uszy (od swierzbu?) a to sie zdarza tylko u slabych organizmow, zreszta chyba wszystkie dove sa z tej samej linni (widać po kształcie głowy).

Kira mam nadzieje że beda sie zdrowo chować :D
Hodowla Myszy Rasowych - DYNAMIMAUS
http://dynamimaus.w.interia.pl
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Dla myszolubów i nie tylko...

Post autor: Gosik »

Kurdę, wczoraj zauważyłam, że jedna z moich samiczek jest samcem :/ Więc przełożyłam ją (jego :?) do braci... Śmierdział panienkami, więc tak też został potraktowany, BIEDACZEK :roll: Ale już im przetłumaczył, że naprawdę ma jaja. I wszystko jest OK, poza faktem, że mam coraz więcej samców:x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”