mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: s@kur@ »

wiem ;) ale nie rozumiem tego, jak można kochać szczury [w tym wypadku tylko swoje] i jednocześnie wrzucać je do terrarium z gadem na żywca...
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: Kameliowa »

Cóż, mnie to się wydaje nieco prostsze... bo w końcu wszyscy kochamy zwierzęta ah i och i sami je jemy... Małe słodziutkie świnki ( nie licząc wegetarian itd).

Poza tym to kwestia rozdzielenia emocji bardzej i nie przywiązywania się od razu. Bo co innego jak przyczyniasz się do śmierci swojego ukochanego np Azorka czy Burka a co innego jak XY .. Takie są moje wrażenia.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

Widzę , że jednak są ludzie , którzy to rozumieją:)
dum spiro spero
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: merch »

I sa tacy ktorzy za cholere nie pojma i cale szczescie. Jakie masz prawo , aby decydowac ktory szczurek umrze? Dla mnie to jakis hardcore i wczuwanie sie w role Mengele , chore i niczym nie uzasadnione.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: Kameliowa »

No widzisz, takim prawem, jakim wszyscy mięsożerni przyczyniają się do śmierci krów, kurczaków itd. Tutaj róznicy nie ma. Chore jest to, że czepiają się najbardziej ci,którzy na obiad zjadają ze smakiem schabowe. Taka jest prawda i tyle.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: merch »

a skad ty znasz ta prawde w talerz w necie zagladasz czy jak?
Poza tym moze dla ciebie nie ma to znaczenia ale dla mni eilosc robi swoje krowy przez miesiac nie ezresz nawt jakbys sie uparla , a dla boaska szczurek to w zaleznosci od wielkosci jeden obiad lub pol.
Ja sobie nie wyobrazam selekcji szczurkow na karme i wole zeby tak zostalo.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: merch »

A boaski sliczne , co niezmienia faktu, iz uwazam hodowle hobbstyczna tychze za nieetyczną.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: s@kur@ »

merch pisze:I sa tacy ktorzy za cholere nie pojma i cale szczescie. Jakie masz prawo , aby decydowac ktory szczurek umrze? Dla mnie to jakis hardcore i wczuwanie sie w role Mengele , chore i niczym nie uzasadnione.
Zgadzam się. Próbowałam to zrozumieć, ale... to jest chore! Z resztą węża chyba da się nauczyć spożywać mrożonki. I w sumie nie obchodzi mnie to czy będziesz się brzydzić, trzymając je w lodówce... Czasami trzeba się poświęcić, żeby te szczury się nie męczyły... ale widocznie wolisz iść na łatwiznę...
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

merch pisze:a skad ty znasz ta prawde w talerz w necie zagladasz czy jak?
Poza tym moze dla ciebie nie ma to znaczenia ale dla mni eilosc robi swoje krowy przez miesiac nie ezresz nawt jakbys sie uparla , a dla boaska szczurek to w zaleznosci od wielkosci jeden obiad lub pol.
Ja sobie nie wyobrazam selekcji szczurkow na karme i wole zeby tak zostalo.
od kiedy wąż je na pól szczura ? ale pleciesz głupoty dziewczyno. proszę o zamknięcie tematu:)
dum spiro spero
Awatar użytkownika
s@kur@
Posty: 330
Rejestracja: wt mar 30, 2010 5:36 pm
Lokalizacja: StW

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: s@kur@ »

fenyloetylo1 pisze:
merch pisze:a skad ty znasz ta prawde w talerz w necie zagladasz czy jak?
Poza tym moze dla ciebie nie ma to znaczenia ale dla mni eilosc robi swoje krowy przez miesiac nie ezresz nawt jakbys sie uparla , a dla boaska szczurek to w zaleznosci od wielkosci jeden obiad lub pol.
Ja sobie nie wyobrazam selekcji szczurkow na karme i wole zeby tak zostalo.
od kiedy wąż je na pól szczura ? ale pleciesz głupoty dziewczyno. proszę o zamknięcie tematu:)
raczej nie chodzi o to, że je połowę szczura, ale o to, że szczur może być połową obiadu, czyli 2 szczury to obiad!?
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem."
Obrazek
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

ja tu nie mam zamiaru się kłócić , dlatego proszę o zamknięcie tematu. a moja duża Pysia to jada 4 szczury na obiad . i to jej wystarcza na miesiąc. i ja już tu nie odpisuje bo piszecie ludzie straszne głupoty oczywiście nie wszyscy a to nie ten chyba temat. jak będziesz jadł s@kur@ kotleta to pomyśl sobie o ślicznych kurczaczkach itd. pozdrawiam :)
dum spiro spero
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

a co do mrożonek to chyba nie wiesz jak się zamraża szczury . bo ja bym nie dała rady wsadzić do zamrażalki żywych zwierząt... bo nie każdy najpierw je uśmierca. a ja na pewno sama nie zabije zwierzęcia łamiąc mu kark...
dum spiro spero
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: *Delilah* »

wsadzić do zamrażalki żywych zwierząt... bo nie każdy najpierw je uśmierca.
OMG...

a ja mam takie pytanie ? Czy lubisz oglądać jak Twoje węże się pożywiają ?
Tak z czystej ciekawosci, nie jest to pytanie wyrachowane.
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
fenyloetylo1
Posty: 272
Rejestracja: pt lip 30, 2010 10:05 pm
Lokalizacja: Warszawa/Lublin

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: fenyloetylo1 »

*Delilah* pisze:
wsadzić do zamrażalki żywych zwierząt... bo nie każdy najpierw je uśmierca.
OMG...

a ja mam takie pytanie ? Czy lubisz oglądać jak Twoje węże się pożywiają ?
Tak z czystej ciekawosci, nie jest to pytanie wyrachowane.
a co ja jestem jakimś psychopatą ?? nie lubię, ale nie mam wyboru . Muszę pilnować szczur może zagryźć węża...
dum spiro spero
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: mOje ŚlicznOśCi bOaski;p

Post autor: alken »

merch pisze: Poza tym moze dla ciebie nie ma to znaczenia ale dla mni eilosc robi swoje krowy przez miesiac nie ezresz nawt jakbys sie uparla
hm, ale jak zjesz jedna kielbaske to dla produkcji tejze umarlo xxx krow, (bo jedna kielbasa nie sklada sie z jednej krowy), a nie jedna setna krowy. jak sie zje udko z kurczaka to nie zabilo sie 1/8 kurczaka tylko calego kurczaka.
a przecietny czlowiek "zabija" 130 roznych ssakow i ptakow rocznie. liczac w kawalkach, na ilosc, bo statystycznie bo oczywiscie nie da sie policzyc ile sie dodatkowo usmierci kupujac testowany szampon albo robiac galaretke.
itd.

mozna sobie poprawiac humor atakujac hodowcow wezy ale coz, nikt bez winy nie jest jesli chodzi o zwierzeta.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Zablokowany

Wróć do „Inne Zwierzaki”