razem z chomikiem

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
przytulania
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 31, 2010 8:30 am

razem z chomikiem

Post autor: przytulania »

Wczoraj kupiłam śliczną chomiczkę :) mała biała futrzana kulka :)
Chciałabym dokupić jej jakieś towarzystwo żeby się nie nudziła kiedy jestem w pracy, ale wyczytałam że chomiki to raczej samotniki ;)
Można trzymać chomika w jednej klatce z innym gryzoniem? np ze szczurkiem?
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? to mój pierwszy chomiczek więc się za bardzo nie znam ;)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: razem z chomikiem

Post autor: Cyklotymia »

Szczur zje chomika. Były takie przypadki.
przytulania
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 31, 2010 8:30 am

Re: razem z chomikiem

Post autor: przytulania »

:o dzięki za informację :) podobają mi się wszystkie małe gryzonie, ale skoro nie można ich trzymać razem, to szczuraski skombinuje jak będę miała drugą klatkę ;D albo myszki ;)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: razem z chomikiem

Post autor: noovaa »

Moim zdaniem Twoje pytanie jest bardzo nie logiczne ;) Jak sama pisałaś, wiesz że chomiki są samotnikami. Znaczy to że najlepiej czują się bez towarzystwa... To po co mu go siłą szukać ?:)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
przytulania
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 31, 2010 8:30 am

Re: razem z chomikiem

Post autor: przytulania »

Najpierw kupiłam chomika a później wyczytałam tutaj na forum, że chomiki są samotnikami ;) chciałabym mieć więcej niż jednego gryzonia w domu, a skoro chomik nie toleruje za bardzo innych chomików zastanawiałam się czy inaczej będzie się zachowywać w stosunku do innych zwierzątek :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: razem z chomikiem

Post autor: Cyklotymia »

Szczuraski albo myszki? Szczury górą, nie wahaj się tylko adoptuj parkę z forum :) Są o wiele mądrzejsze od myszek :)
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: razem z chomikiem

Post autor: Niamey »

A może najpierw zorientuj się jaki konkretnie jest to chomik, bo różne gatunki mają różne zwyczaje.
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: razem z chomikiem

Post autor: IHime »

Cyklotymia pisze:Szczuraski albo myszki? Szczury górą, nie wahaj się tylko adoptuj parkę z forum :) Są o wiele mądrzejsze od myszek :)
Oczywiście parkę tej samej płci. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”