uwaga! groźna mysz!

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Afera »

Zastanawia mnie jeden fakt... piszesz, że samce myszy nie są stadne... ja przez kilka lat trzymałam myszy i wszystkie moje samce były idealnie zgrane... nie było problemów z wojnami. Więc jak to jest?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: alken »

no z tego co ja wiem to samce żyjące ze sobą od urodzenia mogą być w stadzie natomiast samotników się nie łączy bo to zbyt ryzykowne. hodowcy myszy rodowodowych oddają chłopców po dwa ale jak zostaje jeden to idzie do domu gdzie nie będzie miał towarzystwa
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Afera »

A no właśnie u mnie było rodzeństwo, nie dołączałam do nich nowych samców, pewnie dlatego żyli w zgodzie.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: aneczkaa »

Śliczny mysz ;D
Miałam myszki parę lat temu, 4 dziewczynki :) Niestety z zoologa, więc męczyłam się niesamowicie z oswajaniem ale po jakimś czasie cierpliwość dała zamierzone efekty. Jednakże bez dwóch zdań wolę szczurki ;)
Awatar użytkownika
kiniaohkinia
Posty: 48
Rejestracja: pt kwie 15, 2011 9:21 am

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: kiniaohkinia »

Jaki przesłodki myszorek :-* ....szkoda ,że nie ma ogonka . :-[ ahh te sklepy zoologiczne .. :-\
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: szczurzyca. »

Aferson pisze:A no właśnie u mnie było rodzeństwo, nie dołączałam do nich nowych samców, pewnie dlatego żyli w zgodzie.
dokładnie :) on własnie przez sklepowe łączenie otarł się o śmierć, a inne myszorki zmarły ;x
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: szczurzyca. »

wczoraj Azorek odszedł za TM. był już starym myszkiem z przerzedzonym futerkiem. wydaje mi się, że był na prawdę wiekowy. przez te ostatnie dni znacznie się zmienił, chętnie siedział na ramieniu, na które sam starał się wychodzić i domagał się wyciągania z klatki. szczerze mówiąc nie jest mi tak przykro jak przy odejściu innych zwierzaków, bo mały odszedł tak spokojnie, po cichutku. i był już chyba od dawna do tego przygotowany. leć maleńki, przynajmniej te ostatnie miesiące miałeś dobre, we własnej klatce i z własną miseczką [*] :-*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
marts
Posty: 1070
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 10:01 pm
Lokalizacja: opole

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: marts »

Zoologi są straszne...
Leć Azorek [*]
stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Paul_Julian »

Zasnął w dobrym domku..
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Iguta87 »

Strasznie mi przykro.
Dobrze że miał długie mysie życie, i jego ostatni okres szczęśliwy, w mysim raju.
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Afera »

[*] Mnie też jest bardzo przykro...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Jay-Jay »

['] bidny

moja koleżanka miała mysz która miała 2 lata :o
Obrazek
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: uwaga! groźna mysz!

Post autor: Frugo_Frugo »

Jak Aluś, tylko mniejszy . ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”