emilkowo

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

emilkowo

Post autor: KITEgirl »

no i czas przedstawić moją gromadę.
uśmiechnięty misiek:
Obrazek
maniek któremu się wydaje że go nie widać:
Obrazek
ziuta pod dywanem:
Obrazek
i takie tam:
Obrazek
ostatnio jest wysyp zaskrońców które z pasją łapię :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: emilkowo

Post autor: klauduska »

zwinki <3
też ich kilka [całkiem sporo] u siebie miałam.
jedna pamiętam tak mnie udziabała, że ni cholery nie dawało się jej zdjąć z palca i niezłą ranę miałam, ale reszta super cudne była :P :D

wymiziaj stadko :)!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: emilkowo

Post autor: Paul_Julian »

Ziutka tez mysli , ze jej nie widac :D Wesoła gromadka :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: emilkowo

Post autor: KITEgirl »

przez jakiś czas miałam też sunię owczarka kaukaskiego. pracowałam wtedy w kiosku(taki epizod), małą znalazłam pod kioskiem, była jesień. zabrałam ją do środka, kupiłam parówki. trzymałam ją tam 2 dni i pytałam wszystkich klientów czy jej ktoś nie weźmie. w końcu znalazłam jej dom :)
miałam też gołębia, dzikiego, uratowanego z paszczy ziuty. wsadziłam go w klatkę(wtedy byłam bez szczurków). na szczęście jadł ziarno i nie trzeba było go karmić siłą. nie latał. no to co? oczywiście nauka fruwania! trzymałam go za brzuszek i podnosiłam energicznie do góry a on wtedy trzepotał skrzydłami, trzeba było je ćwiczyć. po kilku dniach zaczęłam wychodzić na górkę z której rzucałam go do góry. leciał ileś tam metrów po czym go zabierałam i znowu wyrzucałam. nauczył się latać. pewnego dnia gdy miałam otwarte drzwi, przychodzi sąsiadka i mówi że mi gołąb po korytarzu chodzi O_o przez długi czas jak zauważał otwarte drzwi, wlatywał do środka. rzucałam mu ziarno na drogę. po jakimś czasie dołączyły do niego 2 inne dzikie gołębie a jeszcze potem, parka pawików, pięknych, białych. jednego pawika przejechało auto, drugi długo siedział na słupie i pilnował partnera. pewnego dnia moje stadko zniknęło.
chodziłam też do znajomych do koni. mają ich 9 w tym jednego araba czystej krwi i jednego półaraba. ale odkąd mam pogorszenie, nie jestem w stanie zmusić się do pójścia do stajni :-\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”