Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Dawno mnie tu nie było. Wiele się pozmieniało, niestety na gorsze.

13 grudnia, niespodziewanie odeszła moja Piggy. To był cios prosto w serce. Jak będę gotowa to napiszę więcej.

Od kilku dni Gizmo ma niedowład tylnych łap. Nie może chodzić, tylko się czołga. Na szczęście czucie jest zachowane i kontroluje potrzeby fizjologiczne. Ma dyskopatię w środkowym odcinku kręgosłupa. Zrezygnowaliśmy z operacji, jesteśmy w trakcie fizjoterapii i poszukiwań wózka. Czekamy też na wizytę u kręgarza, który wiele zwierząt i ludzi postawił na nogi.

Forrest na szczęście dzielnie walczy. Już 10 miesiąc od diagnozy <3

Pasja vel Królewna zostaje ze mną na stałe. Chyba nie mogło być inaczej...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

5 lutego, po godzinie 22 pomogliśmy Forrestowi przejść za Tęczowy Most...
Woda, która zbierała się w jamie brzusznej, zaatakowała również płuca. Synek nie miał siły dalej walczyć.
Kolejny kawałek mojego serca odszedł bezpowrotnie.
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”