Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Witamy i w tym dziale :-)
Moje trzy szczurze damy już przedstawione, więc przyszła kolej na resztę zwierzyńca :-)
Przedstawiam moją wspaniałą 22 "osobową" drużynę, składającą się z 12 psów, 9 kotów i mnie ;D Na punkcie psów mam kompletnego bzika więc jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, posiadając tak duże stado :D Dzieci dogadują się rewelacyjnie, nie ma bójek, przepychanek ani dużych kłótni. Zdarzają się małe sprzeczki ale wszystko w granicach rozsądku. Wszystkie, co do jednego nastawione w 100% na człowieka, do siebie również niesamowicie przywiązane. Utworzyły się małe grupy, ze swoimi liderami i nawykami. Każdy z nich jest inny, a jednocześnie są tak do siebie podobni. Więź jaka powstaje między psem i człowiek jest sama w sobie cudem. Chciałabym od razu opisać każdego z osobna, bo każdy jest tak niewiarygodnie wyjątkowy ale obawiam się, że zajęłoby to zbyt dużo miejsca, a i czytać by się nikomu nie chciało. Będę opisywać codziennie jedno z moich dzieci, myślę, że będzie to odpowiednie dozowanie ich wspaniałości :)
Dla zachęty wstawiam zdjęcia moich czworonogów sklejone w jedno :P (niestety czwórki już z nami nie ma :( )
Obrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Zacznę od seniorki rodu, pinczera miniaturowego o dumnym imieniu Claudette. Ma 15 lat, jak na pinczera przystało jest rozszczekana, trochę wredna i chodzi własnymi drogami. Pomimo swojego wieku trzyma się świetnie, choć niedowidzi i niedosłyszy. Uwielbia spać pod kołdrą, niezadowolenie wyraża głośnym jęczeniem :)
Ulubione zajęcia: wygrzewanie się na słońcu i szczekanie... Jest małym demonem ;D
Obrazek
Obrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: kulek »

Wow, ale stadko! Podziwiam, że nad nimi panujesz ;)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: altaj89 »

Wow, zazdroszcze takiej armi futrzaków, tez bym tak chciała :) A mieszkaja na dworze czy w domu?
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

altaj89 nie uznaję trzymania zwierząt na dworze. Wszystkie mieszkają w domu :)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Miss Pigi :-)
Rasa: bulldog francuski.
Wiek: 9 lat.
Zawód: najlepszy obrońca.
Ulubione zajęcie: kąpiel, wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne (z wyjątkiem obcinania pazurów), jedzenie, gra w piłkę.

Pigi to pies cudowny, wymagający, inteligentny. Łączy mnie z nią szczególna więź, ja nie potrafię żyć bez niej, ona beze mnie. Nie odstępujemy siebie na krok, broni mnie przed wszystkim i wszystkimi. Jest niesamowita, nie ma słów, które w pełni oddadzą jej wspaniały charakter. Czas się dla niej zatrzymał, od dobrych 5-6 lat się nie zmienia, nadal jest żywiołowa, rozbiegana i hałaśliwa ;-)
Została wyciągnięta ze sklepu zoologicznego we Francji, gdzie spędziła 2 miesiące w psim akwarium. Długo po tym miała zaburzenia behawioralne. Na szczęście doszła do siebie :D Jesteśmy do siebie podobne, obie uparte, nieustępliwe i nieufne, pewnie dlatego tak dobrze się dogadujemy >:D
Ona zaszczepiła we mnie miłość do bulldogów francuskich :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: altaj89 »

bardzo, bardzo ładne fotki, fotografujesz? :)
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

altaj89 nie :) Maluchy miały profesjonalną sesję zdjęciową :D
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Dzisiaj przedstawię Wam Titusa :)
Titus jest najmniejszy w całym stadzie (włączając koty). Jest dumnym przedstawicielem rasy chihuahua. W tym roku kończy 8 lat. Prince- bo tak należy go nazywać, jest najbardziej rozpieszczony. Słucha poleceń wtedy, kiedy on ma na to ochotę, na spacery to jemu się raczej chodzić nie chce, najlepszym miejscem do spędzania czasu jest blat stołu. W jego wypadku popełniliśmy naprawdę mnóstwo błędów wychowawczych... Ale na nasze nieszczęście jest wyjątkowo słodki i kochany. Przytula się przed zaśnięciem i śpi łapkami do góry. Nie należy również do psów wiernych, pójdzie do każdego, kto go pogłaszcze i nie odstąpi nieszczęśnika na krok, co chwilę drapiąc rękę, przypominając biednemu człekowi o obowiązku głaskania. No i oczywiście jest prześliczny. Nasza mała maskotka :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: Entreen »

Ostatnie zdjęcie iście powalające ;D
Urocza gromadka, też bym chciała dom pełen zwierząt... może nie aż TAK, niemniej zazdroszczę ::)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Entreen dziękujemy. Nie jest ich tak dużo :) między powiedzmy 6-7, a 12 psami nie ma wielkiej różnicy :D Tylko pochłaniają spore ilości jedzenia :P

Dzisiaj przedstawiamy kolejnego malucha imieniem Gizmo. Chłopiec ma ok. 7 lat i jako jedyny z całej bandy jest zdeklarowanym homoseksualistą :D Gizi jest malutkim obrzydliwcem, wszystko zjada, a im bardziej śmierdzące i okropne, tym lepsze... Dlatego buziaki dostaje jedynie w czółko :) Jest wesołkiem, uwielbia patyki i maskotki. Terytorialna z niego bestia >:D Weterynarza wyjątkowo nie lubi i zawsze jak doktor nas odwiedza, podgryza mu nogawki. Na rękach robi się bezwładny, można z nim zrobić wszystko ;D
ObrazekObrazekObrazek
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: Entreen »

Gizmo wygląda jak... Gizmo. Wg. mnie imię ma perfekcyjne :). I muszę przyznać, że czytając opis, złapałam się na kiwaniu głową - tak, taki właśnie powinien być Gizmo. :D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: Szeliza »

Ale ja zazdroszczę i podziwiam :D 12 psów :o Na serio :) Śliczne psiaki, zdjęcia też ;)
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: monisss »

Entreen uroda Giziego u nikogo nie wzbudza zachwytu :P Wszyscy tylko mówią, że jest kochany, miły itp. Cóż się dziwić jak z niego taki gremlin :D do tego wszystkożerny...
Szeliza dziękujemy bardzo. Stado obrasta powoli w piórka.
Zdradzę, że nie są to nasze najładniejsze "okazy" :P Jutro pojawi się przystojniak nr 1 ;)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje stado :-) 12xpies i 9xkot :D

Post autor: Kluska123 »

Twoje zwierzaki są po prostu przecudowne! :) Cud, miód, zakochałam się!
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”