Mój kiziulek - Fado.

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
winogroniasta
Posty: 57
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań

Mój kiziulek - Fado.

Post autor: winogroniasta »

Obrazek
Cześć, poznajcie Fado - słodkiego, szurniętego czterolatka, który rozkochał mnie w sobie niemiłosiernie. ;)
Trafił do mnie ze schroniska - troszkę zaniedbany, malutki, przerażony. Po lewej jak jeszcze się klimatyzował, po prawej po trzech latach:
Obrazek
Kolega twierdzi, że mały jako 3 latek ewidentnie się uśmiecha, bo tak mu u mnie dobrze. A rozpieszczany jest jak mało które dziecko. ;) Pupilek wszystkich w domu, pokroić byśmy się za niego dali. A on korzysta z tych nadmiarów miłości.
Generalnie jest bardzo indywidualny. Nie przepada za przytulaniem, choć czasem go najdzie. Nie mruczy. :( No, chyba, że jest głodny a ja mam w ręku jedzonko. Na dwór wychodzi wyłącznie na smyczy - sam się boi, ale jak już ktoś z nim wyjdzie, to wyłazi z niego bandyta. Ostatnio prawie zjadł go owczarek, bo się stawiał. Potrafi szczekać, autentycznie! Siada na parapet, przyczaja jakiegoś ptaszora i szczeka. Do drzwi też pierwszy leci, kiedy ktoś zapuka/zadzwoni. W ogóle ma sporo psich cech.
Pewnie ciekawi Was jego oko. Z takim się urodził, ma zarośnięte błoną. Nie robiliśmy zabiegu rozcięcia. Niby można, ale doktorek twierdzi, że skoro sobie radzi [a radzi doskonale, czasem nie wyrabia zakrętu na panelach, ale to z nadmiernej prędkości], to po co go męczyć i stresować. Śmiejemy się, że kiedy siada i się zawiesza to skanuje otoczenie swoim bionicznym okiem i kompletuje dane. :D
Powiedzmy, że ten leniwy gest to machanie do Was łapką. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: Kluska123 »

Jakie cudo! ;D
A co on ma takie fajne oczko? :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: klimejszyn »

Kluska, poczytaj, o oczku jest napisane ;)


śliczny kociak :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: Kluska123 »

Przepraszam za kolejnego posta, ciamajda ze mnie, nie doczytalam o oczku, juz wiem, ucaluj koteczka w ten slodki pyszczek :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: Szeliza »

Jaki śliczny białasek ;)
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: alken »

Bioniczne oko ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: zyberka »

pierwsze zdjęcie zabija, też mam taką minę jak mnie TŻ zdenerwuje! :D
Awatar użytkownika
winogroniasta
Posty: 57
Rejestracja: ndz lip 17, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Zielona Góra/Poznań

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: winogroniasta »

Mina swoją drogą, tu chodzi o wywalony jęzor. :D U niego to nagminne, myje się i zapomina schować, i tak chodzi. :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Mój kiziulek - Fado.

Post autor: Afera »

Wygląda słodziutko, śliczny jest. :) Ja jednak trzymam się z daleka od kotów hihi. :P
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”