Brutus- schroniskowy ideał

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: czekoladkaa »

19hajer20 pisze:brutus wogole psów nie toleruje poza wybranymi i tez sie balismy jak to bedzie jak misiu mial przyjsc wystarczylo sie do kilku zasad zastosowac i bylo ok miedzy psiakami :)
to znaczy to jest tak: na dworze, albo u kogoś, jest ok. abra bawi się z innymi psami (a w naszej rodzinie każdy ma psa więc jest u nas 7 psów) ale jak ktoś przyjedzie z psiakiem do nas do domu, a podejdzie do kogoś (np. mamy albo do mnie) to abra warczy, a potem atakuje, przeważnie wieszając się na uszach. ja ją zdominowałam, mama troche, a tacie może abra na głowe wejść bo to jest jego ukochana sunia i tyle. najwyżej się poświęcę i ją będę dominować :) ciocia moja musiała się kłaść na swoim owczarku niemieckim żeby ona się poddała... teraz się przeprowadzimy, więc duży pies będzie potrzebny do pilnowania domku (ale będzie mieszkać w domu, w życiu nie na dworze!) :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: ^Yuuhi^ »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to co wieszamy te hamaki?
Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: czekoladkaa »

http://img594.imageshack.us/img594/1318 ... 34w.th.jpg
kocham te jego uszy! booooosko ;D
wymiziaj, wycałuj, i podrap za uszkiem jak lubi, ode mnie, sky i abry ;D :D ::) :P
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: Venice »

Jejku jaki pysioooo! ;] Wycałuj, wygłaskaj i wszystko co możliwe ode mnie (Roksanki). :P
+ Śliczne zdjęcia. Dużo ich. :D No i teraz "psiooo mi". :P
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: czekoladkaa »

i znowu zapadła ciszaaaa... Hajer, wiem, żeteraz jest Ci ciężko, ale może (jeśli miałabyś czas..) napisałabyś co tam u Brutuska ? :*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: ^Yuuhi^ »

czekoladko u brutuska wszystko dobrze :) ale miedzy lutym a czerwcem czeka nas wizyta u weta na czyszczeniu zabków, bo są w trochę złym stanie niestety, a nic nie pomaga i bez weta się nie obejdzie. Poza tym robi się ostatnio strasznie nieusłuchany, zaczyna robić co mu się tylko podoba , nie interesuje go że ma zakaz wchodzenia na łóżko, rozrzuca nam śmieci i strasznie się wydziera jak wychodzimy na chwilę, ale pracujemy nad tym i mam nadzieję że się opanuje w koncu :)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: czekoladkaa »

19hajer20 pisze:czekoladko u brutuska wszystko dobrze :) ale miedzy lutym a czerwcem czeka nas wizyta u weta na czyszczeniu zabków, bo są w trochę złym stanie niestety, a nic nie pomaga i bez weta się nie obejdzie. Poza tym robi się ostatnio strasznie nieusłuchany, zaczyna robić co mu się tylko podoba , nie interesuje go że ma zakaz wchodzenia na łóżko, rozrzuca nam śmieci i strasznie się wydziera jak wychodzimy na chwilę, ale pracujemy nad tym i mam nadzieję że się opanuje w koncu :)
Abra już jest po czyszczeniu ząbków, tylko ona ma krzywy zgryz, więc nawet takie kości do czyszczenia nie działają, bo nie gryzie do końca na tej jednej stronie :/
Ja się modlę, żeby jej nic nie odbiło, bo chodzenie na szkolenia i cała męczarnia moja, żeby Abra była usłuchana na marne by poszła.
wymiziaj :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: fidusiowa »

Schroniskowce najlepsze :) i chyba naprawdę najwierniejsze
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Brutus- schroniskowy ideał

Post autor: ^Yuuhi^ »

najwierniejsze to fakt ale nerwów też potrafią napsuć jak każdy psior :D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”