Przedstawiam moje stado ;)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

Jak wszyscy to wszyscy :) i ja pochwalę się moim małym stadem :)

Przede wszystkim moje konisko, które już przyszłego lata wyda na świat źrebaczka-Suri
Obrazek
Obrazek

"kot pierworodny" czyli Nadia
Obrazek

Kotki zabrane z zoologa w ramach adopcji (eh te zoologi, nawet koty mają chore :/ łaciata miała świerzbowca usznego, na szczęście już wyleczony)
Obrazek
Obrazek

Małe puchacze, czyli króliczki. Niestety jeden z nich już odszedł :(
Obrazek
Obrazek

Na koniec, ale nie mniej ważne pieski-Ryszarda "III Waza" jak to mówił Siara
Obrazek
I Marta-dla mnie najpiękniejszy i najukochańszy psiak pod słońcem ;)
Obrazek

No to się pochwaliłam :D Mam nadzieję, że spodoba Wam się mój zwierzyniec :P
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Kiamesha »

Ładne, ładne zwierzaczki, jeszcze szczurków mi brakuje ;D A takie konisko mi się marzy, ach ::)
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

Szczurek oczywiście też jest :) I mam nadzieję, że uda mi się adoptować drugiego ;)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Afera »

Super stadko, a możesz coś więcej powiedzieć o bullterrierze?
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

Jasne, co tylko chcesz wiedzieć :)

Rycha ma 4 lata, teoretycznie powinna być już poważna ale w praktyce... ma świra na punkcie swoich zabawek, tzn. dostaje jakąś gumową kostkę i za żadne skarby nie odda, prędzej ją zje :P Poza tym ma ogromne poczucie humoru, wiem, brzmi to dziwnie ale ta rasa tak ma :) Mówi się też, że bullterierki mają problemy zdrowotne. Szczególnie białe-są alergikami i jest to prawda... Ryśka w pierwszych dwóch latach życia miała okropną wysypkę po każdej karmie a do tego problemy z uszami, ale teraz wszystko jest ok :D
Nie wiem, co jeszcze mogę o niej powiedzieć... ma jedną wadę, usłyszy coś albo wypatrzy i potrafi godzinami szczekać do niczego :/ ale poza tym, jest na prawdę kochana i uwielbia dzieci :D
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Kiamesha
Posty: 191
Rejestracja: czw sie 25, 2011 7:57 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Kiamesha »

Accch sorki, nie zauważyłam, że to "inne zwierzaki" :D
Etna (*) ;(
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Afera »

Czyli prawdziwy TTB. :) A wykorzystujesz tą jej łupowość w jakiś sposób stosowny do rasy? Mam na myśli sporty typowe dla TTB czyli weightpulling, springpole, high jump, tug of war, itp. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: monisss »

Niebieska szarość powaliła mnie na kolana. Radość dla mych oczu, balsam dla mej duszy ;) A na poważnie, kocham niebieściaki. Dwie gracje, elegancja sama w sobie. Oczy mnie nie mylą, widzę jedną z najbardziej dumnych ras kotów: Rosyjskiego kota niebieskiego i jedną z najbardziej eleganckich ras psów: Wyżła Weimarskiego? Aferson męczy Cię o białego "świniaka", a ja pomęczę o myśliwca :) Trenujesz z Martą jakieś sporty?
Piękne zwierzaki, ucałuj wszystkie w noski :)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

Aferson, niestety z Rychą nic nie trenujemy (prócz regularnych wyjść na łąkę w celu wybiegania :D) bo ma słabą kondycję i szybko się męczy. Wiem, że ma mnóstwo energii ale nie chcę jej przemęczać jak widzę, że po 30 minutach biegania kładzie się i dyszy :D

Monisss, bingo :D w rzeczy samej, kotka rosyjska niebieska. Wielu ludzi myli ją z brytyjskim :P A z Martą kilka dni temu przeszłyśmy próby polowe z niezłym wynikiem :D ale raczej nie chcę, żeby mi przynosiła martwe bażanty xD Poza tym jest po tresurze, po wystawie (I i II miejsce) no i na wiosnę szykujemy się na szczeniaki :) Co do sportów to oczywiście jest niezmordowana do biegania i tropi też nieźle jak na myśliwskiego psa przystało :)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: monisss »

Brytyjczyki mogą pozazdrościć rosyjskim gracji, elegancji i gibkości :) Brytyjskie to ciepłe, wielkie kluchy (urocze bardzo) :D Gratuluję Marcie tak wspaniałych wyników. Fakt, martwe bażanty to nie jest szczyt marzeń właściciela :P Ale może pogoń za jakimś podrobionym, sztucznym królikiem? Kondycję to one mają, najbardziej aktywnego właściciela zamęczą :)
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Kluska123 »

Przepiękne stadko :)
W dzieciństwie zawsze marzyłam o koniu :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Afera »

Szkoda, że nic nie robisz z Rychą, w końcu bullterriery to psy sportowe... myślę, że małymi ale regularnymi kroczkami można by popracować nad jej kondycją i dojść do perfekcji chociażby dla samego zdrowia i wyrobienia pięknej figury, masy mięśniowej. Ja mam takie skrzywienie jeśli chodzi o psy sportowe... :) Mam haszczaka, trenuję psie zaprzęgi i interesuję się psimi sportami, np. jestem na bieżąco w zawodach psich zaprzęgów i pit bull show (to są zawody gdzie zmagają się również bullterriery, mam słabość do TTB). :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

I stało się. Barbara ma dwie nowe koleżanki.

Na zdjęciu Ludwika (straszna rozrabiara:P)
Obrazek

A tu obie, Łucja(z prawej) i Ludwika
Obrazek

No i nie mogę zapomnieć o Antoninie
Obrazek
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
Awatar użytkownika
monisss
Posty: 262
Rejestracja: pt maja 27, 2011 9:27 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: monisss »

Antonina <serducho>
Tosa Inu? ;>
"Zniewoliliśmy resztę zwierzęcego stworzenia oraz potraktowaliśmy naszych dalekich kuzynów w futrach i piórach tak okrutnie, że poza wszelką wątpliwość, gdyby mieli oni stworzyć religię, szatanem byłby dla nich człowiek." — William Ralph Inge
Awatar użytkownika
Sonia
Posty: 36
Rejestracja: pn wrz 26, 2011 8:40 pm
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Re: Przedstawiam moje stado ;)

Post autor: Sonia »

Dokładnie, mała Tosa ;)
"...aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać."
Marta 29.09.2009-11.11.2011 Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”