Skoczki Facebook i Twitter

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Iguta87 »

Odkąd wśród znajomych dalszych i bliższych mam opinię "tej wariatki od szczurów" która dodatkowo mieszka z "wariatką od królików" jak tylko ktoś usłyszy o zwierzaku z którym nie ma co zrobić wali do nas jak w dym.

W ten sposób już wcześniej, pocztą pantoflową, trafili do mnie Szymek i Yuki, (już znaleźli domki) i Wróżka a teraz także dwa, prześliczne myszoskoczki Facebook i Twitter :) Są u nas od wczoraj ale już skradły serca wszystkich domowników, a moje chyba najbardziej :) Są prześliczni, jeszcze nigdy nie widziałam skoków w takich kolorach ;D

Na razie mieszkają w klatce z której zawzięcie wysypują trociny ale w najbliższym czasie przeprowadzą się do akwarium które bardziej odpowiada ich potrzebom.

Ponieważ chłopcy na wybiegach wydają się całkiem zrelaksowani i nie okazują strachu, już dziś zrobię im sesję fotograficzną- niech wszyscy zobaczą moje piękne maleństwa :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Kameliowa »

Pokaż!
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Kluska123 »

Czekamy czekamy :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: zyberka »

Ja chcę zobaczyć te kolory a nie sobie wyobrażać :D , tym bardziej, że sama skoczków doczekać się nie mogę, więc głód na zdjęcia mam przeogromny ;)
Kameliowa pisze:Pokaż!
pokaż pokaż pokaż ;D
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Iguta87 »

Zdjęć nie ma, za to jest akwarium :)

Opowiadałam przyjaciółce o skoczkach i okazało się że ma w piwnicy akwarium po rybkach więc chłopcy mieli przeprowadzkę i nie chciałam ich jeszcze sesją dodatkowo stresować.
Akwarium ma 60/30/35 więc z tego co czytałam brakuje 10cm szerokości ale chyba wytrzymają do czasu zakupu czegoś większego.

Jutro rano ich obfocę, nie mogę się doczekać :)
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Iguta87 »

Chłopaki ani na chwilkę nie przestają się ruszać, w związku z tym zrobienie zdjęć mnie przerosło :-\

Za to jest krótki filmik :D

http://www.youtube.com/watch?v=A0QxcLRIVAI
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: zyberka »

ale zasuwają szybko :o ;)
rzeczywiście niesamowicie umaszczone :) tak btw. te umaszczenia się jakoś nazywają? Myślę tu raczej o kolorze, nie plamkach bo ich rozkład zapewne jest przypadkowy
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Iguta87 »

Są dużo trudniejsze do upilnowania niż szczury :o szok, bo jest ich tylko dwóch, a zdarzało mi się wypuszczać 9 czy 10 szczurów na raz i żaden mi nigdy nie uciekł a Face i Twit uciekli z łóżka już w pierwszy czy drugi dzień :o

Czytałam już trochę o umaszczeniach ale wydają mi się bardziej skomplikowane niż szczurze, a co do rozmieszczenia to z bliska widać że u jednego i drugiego jest prawie takie samo, więc, może to coś takiego jak u szczurów kaptury i husky? Bo też nie identyczne, ale podobne. Zaraz zresztą zapytam na tamtym forum, może ktoś będzie wiedział :)

zyberka a kiedy Twoi przyjadą?
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
Iguta87
Posty: 512
Rejestracja: sob maja 14, 2011 11:58 pm
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: Iguta87 »

Ta dam!! ;D

"Łaciaty Golden Argente i łaciaty Lilac/Sapphire "
Dziewczyny:
Chłopaki:

Za TM: Fred Bimber Konan Zgredek Biała Ruda Haśka Czarna Didi Hak Smok Blanka Fufa Grzmot Lukrecja Wróżka Wilk Duch Delicja
"Beyond the door there's peace I'm sure,
And I know there'll be no more tears in Heaven”
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Skoczki Facebook i Twitter

Post autor: zyberka »

nazwy nie do zapamiętania :D
taaa bieganie po kolanach bądź czołganie się po pokoju w poszukiwaniu zwierzo-zbiega to moja ulubiona czynność ::) :P

iguta, możliwe, że wcale ich nie dostanę, bo (tak w skrócie) dziewczyna, która je obecnie ma robi problemy z oddaniem :-X
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”