Lusia,Coffe,Plamka

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Lusia,Coffe,Plamka

Post autor: Koko_Mila »

A to moje inne zwierzaczki:
Lusia piesek Cocker Spaniel Angielski-ma złotą siersc uwielbia wycieczki do lasu,lubi pływac w rzece ,ale kąpiel w wannie to dla niej co innego.Ma silny instynkt łowiecki [kot na ulicy ma kłopoty].Kiedy mojim królikom w lecie zdarzy się uciec z klatki[w lecie siedzą na polu za [moim domem pod malinami]]wtedy goni je zacięcie. :D

Coffe królik nierasowy-ma czarna sierśc i jest juz króliczą babcią.Nie lubi brania na ręce,nie gryzie ,ale drapie i to mocno.Uwielbia koperek i mięte czasami lubi tez siano.Kiedy Lusia ją goni zaczyna strasznie kwiczec. :)

Plamka królik nierasowy-jest biała jej uszy są brązowo czarno podobnie jak jej plamka na tyłeczku.Czasem gryzie,jest ciekawska,nie jest płochliwa i jest raczej mądra.Kiedy goni ją Luska ucieka do domu lub się gdzies skutecznie chowie.Podkrada Coffe jedzenie i potrafi z nią uciekac bardzo długo.Ona i Cofe bardzo się polubiły od pierwszego wejrzenia. :) :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lusia,Coffe,Plamka

Post autor: Kluska123 »

Masz przesłodki zwierzyniec ;D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Koko_Mila
Posty: 66
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 5:21 pm
Kontakt:

Re: Lusia,Coffe,Plamka

Post autor: Koko_Mila »

wszyscy mi mówią że mam ich zadurzo i nazywają je własnie zwierzyncem :) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”