Szczury Psom

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Szczury Psom

Post autor: Ptaszica »

Witam Was wszystkie! :)

http://karmimypsiaki.pl/home

"Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt. Aktualnie pomagamy schronisku w Zabrzu-Biskupicach, w którym przebywa ponad 300 psiaków czekających na ludzką dobroć i serce!

Pracownicy i przyjaciele schroniska "Psitulmnie" od lat starają się zapewnić mieszkającym tam psiakom jak najlepsze warunki. Dzięki naszej akcji chcemy pomóc im w tym zadaniu
i zagwarantować psiakom codzienną, pełną miskę jedzenia.

Poniżej ścisła czołówka TOZ w Zabrzu i Psitul Mnie :)

Jak możesz przyłączyć się do akcji?

wybierz psiaka, któremu chcesz pomóc
zostaw swój adres e-mail
powiedz o akcji znajomym - razem zrobimy więcej!

Nasza akcja nie byłaby możliwa bez sponsorów karmy. By pomóc w zebraniu karmy dla psiaków wystarczy, że zgodzisz się na otrzymywanie informacji reklamowych od naszych partnerów. Każdy odebrany przez Ciebie mail to więcej karmy dla psiaków!
"

Tak sobie pomyślałam, że miło byłoby udzielić wsparcia swoją liczebnością. Liczy się kliknięcie! :)

Pozdrawiam!

Ptaszica
4444
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczury Psom

Post autor: Cyklotymia »

Takie info - jak ktoś ma konto na tlenie, to tam sa trzy adresy: bleble@o2.pl bleble@go2.pl i bleble@tlen.pl - sprawdzałam, na te wszystkie trzy można się osobno porejestrować i dać trzy "kliki" zamiast jednego :D A co za różnica czy jeden mail przyjdzie czy trzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”