Inne zwierzaki moje

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Inne zwierzaki moje

Post autor: JolkaB »

Może zacznę od Nadii.
Nadia została przeze mnie adoptowana z jeszcze starego wrocławskiego schroniska dwa lata temu, jako sześcioletnia sunia, oddana dzień wcześniej jako niby agresywna, szczekiliwa i uciekinierka... miała u mnie być tylko na tymczasie... tak naprawdę nigdy ani jedno ogłoszenie nie powstało... po prostu została u mnie, ucząc sie szczęśliwego psiego życia.... to wspaniałe uczucie gdy widać kolejne postępy w socjalizacji, jak pies z miesiąca na miesiąc zaczynał się otwierać.... ona dopiero po roku czasu spędzonym u mnie zaczynała się bawić... niestety nie z człowiekiem, bo tego nadal nie idzie w niej zaszczepić... ale potrafi się bawić kijkiem, plastikową bitelką czy zwykłą nakretką od butelki... Przez pierwszych sześć lat była psem typowo łańcuchowym.... teraz jest psem pościelowym, niezwykle wdzięcznym i ciągle uczącym sie jak mozna być szczęśliwym, biegając po otwartej przestrzeni bez smyczy itp. ona strasznie docenia ten czas kiedy jest ze mną ... ona wszędzie pójdzie... byle ze mną...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Inne zwierzaki moje

Post autor: Eve »

Ona ma magiczne oczy .. błyszczą przecudnie i ufnie , widać że umie doceniać to jak zmienia się jej życie. To piękny widok.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Inne zwierzaki moje

Post autor: JolkaB »

Dzięki Eve! :)

Teraz czas na Maszę.
Maszę adoptowałam jako dwu letnią sukę, bezpośrednio do hodowcy, który wyprowadzał się do irlandii. Mieli matkę (Bessi i córkę(Maszę) Bessi zabrali ze sobą a Maszę postanowili oddać. No i pojawiłam sie taka ja i postanowili mi zaufać...i tak Masza trafiła do mnie 30 grudnia 2007roku. W następnym roku połknęłyśmy bakcyla zawodów Pucharu Polski w DogTrekkingu i tak sobie jeździmy od lat 4.. oczywiście z od dwóch lat jeździ z nami Nadia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak każdy malamut Masza wyje, nie szczeka
Obrazek

Obrazek
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Inne zwierzaki moje

Post autor: sasza&masza »

Boskie Boskie Boskie :-*
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inne zwierzaki moje

Post autor: Kluska123 »

Cuda! :) Przesyłam głaski dla ślicznotek :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Inne zwierzaki moje

Post autor: Afera »

Mamut piękny. ;)
9 duszyczek za TM [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”