Nasze psy :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ciekawska
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 2:50 pm

Nasze psy :)

Post autor: Ciekawska »

No to mamy małe zoo...4 paskudne szczekałki - trzech kawalerów i jedną pannicę:dwa grzywacze,amstaff i kundlica - mix (wyrośnięty) buldożka francuskiego:) ;D Muszę obczaić jak tu foty dodać:)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nasze psy :)

Post autor: xiao-he »

Super!!! :D Ja też mam psy. Dwa. Oba to mixy (kundelki) z krakowskiego schroniska ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze psy :)

Post autor: Frugo_Frugo »

Ee samiczka rozumiem ciachnięta ? :P
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Nasze psy :)

Post autor: Afera »

Ciekawa jestem AST-a i bulwiaka... czekam na fotki i opisy charakterów. ;)


Frugo... suczka... uważam, że nieładnie jest kogoś od razu atakować tylko po to by nastukać sobie więcej postów...
9 duszyczek za TM [*]
Ciekawska
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 2:50 pm

Re: Nasze psy :)

Post autor: Ciekawska »

Ech...Frugo-Frugo-tak,suczka ciachnięta.Ma 2 lata-zabieg miała przed Świętami Wielkanocy ;D .Co nie zmienia faktu-że miała wcześniej cieczki siedziała z chłopakami-a ciąży nie było :)
Aferson-dziewczyna miała mamusię bulwę-tatusia"zza płota"-dla mnie to ona z bulwy ma niewiele-chyba tylko uszy jak radary no i piękne okrągłe oczeta :)
To pannica:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-imag ... .jpg[/img]
Ten mały kleszcz gryzący Bube to mój łysol rok temu :)Teraz wygląda tak:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-imag ... .jpg[/img]
To mój grzywacz powder-przed pozbawieniem go włosów:
Obrazek
A to moje najmłodsze dziecię :
Obrazek

Charaktery?Dziewczyna spokojna,dość uległa,wstępnie nieufna-strachliwa-do obcych,po poznaniu sie-przylepa ;D .
Łysol-mały Napoleon.w stosunku do "swoich"psów,nietykalski,rozstawiający po kątach :).Każdego człowieka kocha od pierwszego wejrzenia..tak jak każdego obcego psa.Biały-robi więcej zamieszania i wymaga więcej uwagi niż pozostała trójka razem wzięta :-\ .No i ast-miooodzio...dzieciak bardzo posłuszny,jak na asta bardzo spokojny,wpatrzony w człowieka niemiłosiernie...Cudo.Charakterologicznie to łysy i ast-dwa ideały.sunia i biały-dwa trzpioty :):)
Ogólnie prawie żadnych kłopotów czy większych zniszczeń nie było i nie ma.Awantur między nimi też nie ma ;D .Czaseeeem chętnie bym je zabiła wszystkie-jak zgodnie pierdzą w jednym czasie :-\ .Komora gazowa to przy nich pikuś ;D .
Dziewcze-z racji pochodzenia-kundel.Chłopcy-kunde z metrykami:)Z metrykami sa naprawdę-a kundle,bo metryki gdzieś zgubiłam,a na wystawę to możemy jako goście jechać:)Tatusiami też nie będą-aczkolwiek tylko biały jest wycięty-bo by obustronnym wnętrem.Łysy i ast jajka zachowają.
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Nasze psy :)

Post autor: Afera »

A z jakiej hodowli jest AST? ;)
Piękne te Twoje psiaki, faktycznie sunia ma niewiele z bulwy. AST podoba mi się poproszę więcej jego zdjęć. ;) Bawisz się w jakieś sporty ze swoimi pociechami? Głównie mam na myśli AST-a.
9 duszyczek za TM [*]
Ciekawska
Posty: 10
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 2:50 pm

Re: Nasze psy :)

Post autor: Ciekawska »

Ast jest z hodowli "Od Stira"-z okolic Oświęcimia.Hodowlą bym tego nie nazwała-jedna suka ;D .Sporty-na razie jeszcze nie,chłopak dopiero 10miesięcy ma.Na chwilę obecną pilnuję wagi i stawów.Jeśli sport..to za jakiś czas dogtrekking-z astem i łysolkiem-a z samym astem Obiedence.Ale najpierw PT,PTT i PO.Co do "bulwy" i białego grzywacza-żadnych planów sportowych nie ma i nie będzie-zdrowie i troszkę charakter na to nie pozwala.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Nasze psy :)

Post autor: Venice »

Ja mam 3 psy. ;) Jamnik-Kuba, kundelek-Simba i zwyczajny mieszaniec Azor. :)
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
herazeusz
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 9:53 am

Re: Nasze psy :)

Post autor: herazeusz »

Irokez :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”