Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: kovanaszakira »

Tutaj przedstawię resztę mojej czworonożnej rodzinki :)

Pozwólcie, że zacznę od mojego ukochanego kocura. Kocur nosi wdzięczne imię Sysek, jest ze mną już od siedmiu lat i został zabrany ze schroniska. Sysek to kot o stu (może nawe więcej!) kocich osobowościach. Bardzo osobliwe z niego stworzonko. Niektórzy mówią na niego kot-kula, niektórzy "a to kot w ogóle?".
Sysuś od małego nie bał się żadngo psa (zahartowany w schronisku) i po przyjeździe do domu siał postrach w całej okolicy. Spuszczał lanie każdemu psu ot tak i "bo się krzywo spojrzał". Właściwie to zachowywał się jak pies- nawet na spacerach chodził przy nodze i swojej pani bronił od zła wszelkiego. W ciągu miesiąca zaczęły krążyć o nim legendy "że przez wilczura to wychowane, pewnie wściekłe jakieś i szczeka". Pomyślicie sobie "bandyta" ale za chwilę postaram się udowodnić, że Syska-Pyska ma też drugą, jaśniejszą stronę medalu.

Sysuś to przede wszystkim kot-pedant. Jedną z jego podstawowych potrzeb jest "dobrze wyglądać"... choć w jego wypadku samo "dobrze" zdecydowanie nie wystarcza. Dużą część swojej aktywności poświęca na higienę intymną. Muszę pilnować, aby drzwi od łazienki były zamkniętę kiedy biorę kąpiel, bo sysek bez ostrzeżenia wlezie do wanny. Przecież też mu się coś od życia należy! I tak. Sysek to jest kot-wodny... wodokot. Uwielbia wodę.
Obrazek

Drugą, bardzo ważną w życiu Sysunia czynnością wykonywaną codziennie jest jedzenie. Sysuś to wybredny kotek i nie zje byle czego. Musicie też wiedzieć, że jest strasznym złodziejem- zgarnia ze stołu wszystko to, co tylko wyda mu się interesujące czy smaczne.
Obrazek

Kolejnym ważnym motywem dla Syska jest sen. Sysek to mistrz w ucinaniu sobie komara. Nie ma nieodpowiedniej pory i nieodpowiedniego miejsca na drzemkę. Zawsze jest czas i zawsze jest miejsce.
Najlepiej rzecz jasna śpi się w łóżku (a dokładniej w moim łóżku- ze mną lub na mnie).
Obrazek
Beze mnie też jest całkiem spoko.
Obrazek
Poniżej na tzw "zwisa". Tak- śpi i wszystko mu zwisa.
Obrazek

Sysuś ma niezliczoną ilość zalet:
wspiera mnie mentalnie podczas nauki...
Obrazek
jest profesjonalnym modelem do zdjęć...
Obrazek
jego grube futro grzeje jak żaden inny kaloryfer...
Obrazek
ale przede wszystkim to kot-pieszczoch ;D
Obrazek
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: alinak »

Cudowny kot ;D hehe mojej ciotki kotka również ze schroniska gania nawet wilczury :P kto powiedział ze w ogole powinno byc odwrotnie ;D
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: akzi »

najlepsza jest 1 fota :)
czy to tajk specjalnie ? taki przedsmaczek nastepnych ? :)

przypomina mi Gerfilda choć wcale podobny nie jet :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: kovanaszakira »

alinak pisze:Cudowny kot ;D hehe mojej ciotki kotka również ze schroniska gania nawet wilczury :P kto powiedział ze w ogole powinno byc odwrotnie ;D
No właśnie, równouprawnienie mamy ;D
akzi pisze:najlepsza jest 1 fota :)
czy to tajk specjalnie ? taki przedsmaczek nastepnych ? :)

przypomina mi Gerfilda choć wcale podobny nie jet :P
Zgadza się, niedługo pochwalę się resztą ;)
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: handzia600 »

4 zdjęcie od góry powala :D buzia sama mi się cieszy jak na nie patrzę :P
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: Eve »

To nie jest zwykły kot. to jest PAN KOT ;D
Piękny i jak przystało na przedstawiciela kociej rodziny chodzi własnymi drogami .. kariery ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Kovanowe (Bezszczurze) Stado :)

Post autor: harleyquinn »

Fantastyczny kotek! Przypomina mi trochę mojego Filipa, którego ulubionymi zajęciami jest jedzenie i spanie 8)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”