"INNI" przyjaciele człowieka

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nawalonych7krasnali
Posty: 57
Rejestracja: sob sty 05, 2013 8:41 pm

Re: "INNI" przyjaciele człowieka

Post autor: nawalonych7krasnali »

monisss pisze:Po pierwsze zdjęcia nie są Twojego autorstwa. Czy prosiłeś autorów o zgodę na ich udostępnienie tutaj? Jeśli nie, to powinny się chociaż znaleźć przy każdym zdjęciu wzmianki, o tym kto zdjęcia wykonał lub adnotacja, że nie Ty jesteś ich autorem.
Po pierwsze: pokaż gdzie twierdziłem, że fotki są moje? - NIGDZIE.
Po drugie: post pisany na forum nie tworzy całości, która ma tworzyć produkt przypisywanemu mojemu autorstwu jak strona, czy blog. Pomimo tego i tak zamieszczanie obcych fotek na "swoim terenie" nie wymaga jeszcze zamieszczania takich grzecznościowych forumułek - nawet artyści tworzący KOLAŻE z prac innych autorów nie zamieszczają takich formułek, a mimo to są artystami i nikt im tego nie zarzuca, więc sorry - Twojej próżności też zaspokajał nie będę i to czy wystawiam się na konflikt autor/ja to jest moja wola. Nikt Ci nie prawi morałów, że oglądasz filmy online z pirackich serwerów, oglądasz filmiki piosenkarzy na Youtube, ściągasz mp3, czy nie płacisz abonamentu radiowoTv, więc daruj sobie takie uwagi o MORALNA KRYNICO MĄDROŚCI.

monisss pisze:Poza tym zdjęcia te można znaleźć w internecie, każdy może je obejrzeć. Nie są to Twoje zwierzęta, więc nie rozumiem czemu ma służyć ten temat...
Jeśli chciałeś/chciałaś pochwalić się umiejętnością wyszukiwania śmiesznych zdjęć w internecie, to udało Ci się. Serdecznie gratuluję tej umiejętności :)
Tak na koniec to fotki w pełnym formacie, które są tu wklejone to jak najedziesz myszką i klikniesz lewy przycisk, wybierzesz z menu (czyt meni) adres obrazka, otworzysz kolejną karte w przeglądarce z tym adresem to zobaczysz skąd jest ta fotka. Jeśli ktoś tego nie wie, bądź nie umie znaleźć sposobów jak dowiedzieć się skąd jest obrazek to niech nie wypisuje o obowiązku wypisywania formułek dla jego upodobania i z powodu jego niewiedzy :-D i jeszcze jedno: jaką masz pewność, że któraś fotka nie jest mojego autorstwa? - nie wszyscy muszą odczuwać potrzebę pomachania w stylu: patrzcie jaki jestem zdolny!

I proszę uwagi o tym czy ten wątek jest we właściwym temacie, czy nie, czy go wyciąć - kierować do moderatorów, a nie do mnie, bo nie mam uprawnień do przenoszenia wątku, a takie posty zaśmiecają tylko forum.

Ponieważ zbyt wielu sztywniaków odezwało się z jakimś protestem, że zmuszam ludzi do oglądania tego wątku, jak i z tym, że nie wychowuje obcych dzieci przez internet przez zamieszczanie fotek, które budzą skojarzenia w WYPACZONYCH umysłach to proszę o zamknięcie wątku, a z czasem wywalenie go opisem TAJNE!-NIE ZAGLĄDAĆ!
bo skoro ubrana kobieta leżąca na ziemi z objęciem nogami wieży w sposób przypominający latanie na miotle jest obrazkiem niewłaściwym dla dzieci to sorry....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”