Velvet ^.^

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Velvet to burunduk :D
Taaaak, zwariowana wiewiórka hehehe
Od lutego grasuje u mojego faceta a co za tym idzie jest nasza(choć bardziej jego).
Kocha biegać oraz skakać, jest wielkim łasuchem, o dziwo za orzechami nie przepada za to marchewkę uwielbia ale nie może jej za bardzo jeść(alergia). Ciekawa świata i bardzo czysta. Załatwia się w jednym rogu w klatce a w pokoju w rogu na parapecie. Jej hobby to bieganie po łóżku i po mnie, a także stanie w oknie jak moherek :P ;)
Czasem lubi wejść pod łózko a następnie w łóżko, ale odkąd weszła na parapet już ją to aż tak nie bawi ;)
Imię ma po chusteczkach oczywiście ;D Gdy tylko je widzi to szaleje. Zresztą wszystko co ma tak jasne kolory próbuje zaciągnąć do klatki i roztargać w tym pościel i mój sweterek :P

Stąd imię Velvet:
Obrazek

Jeść z ręki też umie:
Obrazek

Oczywiście po posiłku musi się umyć:
Obrazek

Pościel jest fajna. Można w niej się zakopać i jeszcze przypomina chusteczkę :D
Obrazek

No ale czemu mnie budzicie:
Obrazek

Pobiegałam po pańci to teraz ją połaskoczę, ciekawe czy się powstrzyma od śmiechu:
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Velvet ^.^

Post autor: xiao-he »

Burunduk :D :D :D no nie moge :D śliczny jest :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Dziękuję :D
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Velvet ma nową klatkę.
Wcześniej była taka standardowa 'szynszylówka' , teraz ma większą ;D a jeszcze większa się robi własnoręcznie przez mojego ;D
Oczywiście na Dzień Dziecka prezent - kolba ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Dowiedziałam się że Velvet 'ćwierka'.
Velvet siedzi na parapecie oglądając świat(ulubiona czynność), nagle jak się nie zerwie prawie dobijając do ściany....wpada za łóżko za chwilę pod łóżkiem siedzi i 'ćwierka' głooośno....coraz głooooośniej :o
Ja wystraszona co się dzieje, pewnie krzywda jakaś się stała, rany może coś się w nóżkę stało...maleństwo żyje ale pewnie prawie się zabiło tak wpadając pod łóżko....
Velvet 'ćwierka' rozpaczliwie, ja płaczę przeraźliwie, mój już nie wie co robić i sam zestresowany....groza na całego....

Co się okazuje? Heh.... Velvet z fochem wyłazi spod łóżka i idzie do klatki...nic się nie stało jedynie stado było wołane do schowania się bo niebezpieczeństwo(Pies? Ptak? Nie wiadomo) a że my nie mieścimy się pod łóżko no to foch bo stado nie słucha ::)
Na szczęście kontakt z hodowcą jest i zdołaliśmy się dowiedzieć tej ciekawostki. Na szczęście nie tylko nam się taka przygoda zdarzyła :D
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Velvet ^.^

Post autor: madziastan »

Hahahahahhaa masakra :D
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Velvet ma ulubione zajęcie.... Stanie w oknie i obserwowanie świata :D

Obrazek
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Velvet ^.^

Post autor: ann. »

jeciu, pohasała by po drzewach pewnie, a tu okno zamknięte...
Ładny stworzon. :)
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Velvet ^.^

Post autor: Boza-Krufka »

Póki co to wiemy że Velvet jak przystało na burunduka nie boi się wspinaczki....ale na zewnątrz nie chce na szczęście wyjść (przypadkowo okno zostało uchylone) tam za dużo ptaków, no i pies, nie wspominając o kotach ::)
Także bezpieczne oglądanie przez szybę bardziej odpowiada :D
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Velvet ^.^

Post autor: xiao-he »

:D :D :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Velvet ^.^

Post autor: Osna »

A skąd taka śliczność znalazła się u Was?
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”