Maleństwo :)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Illis
Posty: 35
Rejestracja: wt mar 12, 2013 4:22 pm
Numer GG: 44339917
Lokalizacja: Sosnowiec

Maleństwo :)

Post autor: Illis »

Witam wszystkich :D
Jeżeli jest i coś dla innych gryzoni to przedstawię wam moją kolejną pociechę :)
Pare dni temu gdy spacerowałam z młodszą siostrą napotkałam pewną "Panią" która trzymała w ręku niebieski worek o.O coś się w nim ruszało więc postanowiłam , że zacznę ją obserwować , heh może troszkę śmieszne no ale mniejsza :D
Po paru minutach podeszła do kubła na śmieci i chciała wrzucić tajemniczy worek do środka ...
Sumienie mnie tak gryzło no , że musiałam podejść i zapytać co ona tam ma , a gdy już to zrobiłam wepchnęła mi to w dłonie i po prostu sobie poszła bez słowa ...
W trybie natychmiastowym otworzyłam i zobaczyłam malutką kulunie .. normalnie aż świeczki w oczach mi się zaświeciły z myślą jak ona mogła to maleństwo tak po prostu wyrzucić do śmieci ... ; / Było bardzo wystraszone .. a jak spojrzało na mnie tymi swoimi ogromnymi ślepkami to jeju ..; c Szybko poleciałam do domku .. nakarmiłam , napoiłam i do tej pory umila mi czas tak samo jak moje kolejne pocieszki Harutka i Hamtaro :)
Więc tak ... http://iv.pl/images/23562764222642373402.jpg Przedstawiam wam Baxa : )) Na następny dzień poszłam z nim do weta by upewnić się czy maleństwo jest zdrowe itd , itd ... Modliłam się tylko by wpadły mi do ucha dobre wiadomości .. no i tak było :) Kuleczka jest zdrowa :D I mam tak samo zamiar pokochać go jak i moje szczurki ^^
Uszatek już prawie w pełni się oswoił z nowym otoczeniem z nowymi kolegami,koleżankami :D Często jest wypuszczany by kicał sobie po pokoju .. a gdy widzi smakołyki .. leciii aż mu uszka odskakują hahah :D Klateczke ma sporą w sam raz dla królisia miniaturki . Aaaa i jest do was pytanko .. ponieważ sama nie wiem jak to jest z uszatymi ... Czy dla niego również będzie dobrze gdy sprawię mu nowego towarzysza ? czy raczej sama powinnam mu poświęcać dużo czasu ?:) Jeżeli ktoś się zna byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź :*
Obrazek
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Maleństwo :)

Post autor: Evilka »

mozna je trzymac pojedynczo, ale oczywiscie zawsze fajniej miec towarzysza (tej samej plci!!!)
zwlaszcza kiedy domownicy sa w szkole/pracy

ja kiedys mialam Truśka i był sam, ale ten to byl jak pies. zawsze otwarta klatka, jak ktos przychodzil wykical na korytarz, zeby sie przywitac:)) cudaki te kroliki:))
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
Awatar użytkownika
Illis
Posty: 35
Rejestracja: wt mar 12, 2013 4:22 pm
Numer GG: 44339917
Lokalizacja: Sosnowiec

kic , kic :D

Post autor: Illis »

No to oczywiste , że towarzysz powinien być tej samej płci ! :D
Staram się Baxowi poświęcać dużo czasu w sumie nic innego do roboty nie mam hahah :D
Klatkę również zostawiam mu otwartą na cały dzień , więc ma możliwość kicania sobie po pokoiku :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Maleństwo :)

Post autor: Evilka »

zabezpiecz wszystkie kable/kontakty dla jego bezpieczenstwa i twojego komfortu. niestety tez je lubia podgryzac:))
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”