Co wybrać?

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
♥Mrs.Szczurkowa♥
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 04, 2014 6:14 pm

Co wybrać?

Post autor: ♥Mrs.Szczurkowa♥ »

Znalazłam Szylke i szczurki do adopcji
co wybrać?
Opiszcie oba zwierzaczki
Proszę pomóżcie :-\
Moje ogonki:Chrupek,Toby :*
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Co wybrać?

Post autor: Kameliowa »

To jest forum poświęcone szczurom. Jest tu pełno informacji na ich temat, dodatkowo dla ułatwienia w prawie każdym dziale jest spis treści. Znalezienie zajęło mi jakieś 30 sekund:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=338
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=15893

Fora internetowe o szynszylach również istnieją, ponadto są też google, które polecam.
Wszelkie podstawowe informacje o zwierzętach domowych, ich zachowaniach, nawykach, warunkach hodowli są dosłownie wszędzie.
znalezienie zajęło mi jakąś minutę: http://www.forum-szynszyla.pl/zbior-wie ... 1549a8d049
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co wybrać?

Post autor: smeg »

♥Mrs.Szczurkowa♥, to nie jest zapytaj.onet.pl. Na forum jest już tyle informacji, że wystarczy je przeczytać, nie potrzeba zakładać kolejnych tematów o tym samym.

Poza tym szynszyle żyją do 20 lat, więc jeśli nie jesteś gotowa na taką długoterminową odpowiedzialność, to nie polecam. Najlepiej skonsultuj się z rodzicami.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
♥Mrs.Szczurkowa♥
Posty: 9
Rejestracja: pt lip 04, 2014 6:14 pm

Re: Co wybrać?

Post autor: ♥Mrs.Szczurkowa♥ »

Juz wybralam
Adoptowalam 5 miesieczna szynszylke Fredkę
Moje ogonki:Chrupek,Toby :*
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Co wybrać?

Post autor: smeg »

Szynszyle są zwierzętami stadnymi, więc doadoptuj jej koleżankę. Jaką masz dla niej klatkę?
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”