[CHRZANÓW, cała Polska] Apel o dom dla starego jamnika

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

[CHRZANÓW, cała Polska] Apel o dom dla starego jamnika

Post autor: kulek »

Witajcie, kochani.
Właśnie dostałam cynk od znajomej, że poszukuje pilnie domu dla psa. Pies należy do jej dziadka, który niestety nie jest w stanie dłużej się nim zajmować - aktualnie pies jest sam w mieszkaniu, doglądany kilka razy dziennie przez rodzinę, jednak nikt nie jest w stanie zabrać go do siebie (nie wnikam dlaczego). Tak znajoma pisze o piesku:
czarny, grubawy (wiadome, dziadek mu nie żałował ) i zdarza mu się nawet siknąć jak nie wytrzyma do wyjścia na pole

nie gryzie, absolutnie
Bardzo proszę osoby, które mogłyby się nim zająć lub które znają środowisko psiarzy o poruszenie tematu! Ja ze względu na aktualną sytuację życiową nie mogę się nim zająć, choć bardzo bym chciała.
886994919 nr kontaktowy do osoby, która bezpośrednio zajmuje się znalezieniem domu dla psiaka
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [CHRZANÓW, cała Polska] Apel o dom dla starego jamnika

Post autor: zocha »

Kulek, a nie lepiej poprosić jakiegoś moda o przeniesienie do "zwierzaki - oddam/sprzedam" tam więcej osób zauważy.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”