Zwierzaczki w schroniskach

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
małyszczurek11
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 23, 2014 10:00 am

Zwierzaczki w schroniskach

Post autor: małyszczurek11 »

Cześć wszystkim! Zauważyłam wątek odnośnie paczki dla schroniska i postanowiłam się Was spytać czy pomagacie schroniskom? :) może ktoś ma już dzieci i razem z maluszkami są wolontariuszami? :) podzielcie się swoimi doświadczeniami :)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Zwierzaczki w schroniskach

Post autor: nienazwana »

Ustaliłam stały miesięczny przelew z mojego konta na pewne schronisko (bez kryptoreklamy ;) ), jedynie 5 zeta. Dla mnie to grosze, jedna głupia gazeta w miesiącu mniej, nawet nie zauważam ubytku, a dla schroniska każda pomoc stała się liczy.
Polecam ;D ;D ;D .
Myślałam o pracy w wolontariacie, np przy wyprowadzaniu zwierzaków lub pomocy w schronisku, ale niestety nie jestem w stanie. Wizyta w schronisku jest dla mnie koszmarnie przykra. Jak widzę te psiaczki i kociaczki w klatkach, pomimo że warunki w schroniskach naprawdę się zmieniają na lepsze, to ryczę jak bóbr. No tak mam, że chciałabym je wszystkie zabrać do domu a nie mogę. Dlatego na chwilę obecną pomagam finansowo "zdalnie".
Polecam, polecam. ;D
małyszczurek11 - fajny watek!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”