Popielice, a rośliny?

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Popielice, a rośliny?

Post autor: neyiell »

Cześć! Właśnie aranżuję nowe terrarium dla moich popieliczek afrykańnskich i moje pytanie brzmi: "Jakie rośliny mogę w nie wsadzić?". Chodzi mi głównie o jakieś gałązki z liśćmi, bo gdy będę wkładała dużo patyków, aby miały po czym łazić, to chciałabym zachować im warunki zbliżone do naturalnych, aby ta zieleń jednak tam występowała. Ale również chcę, żeby owe listki były jadalne, żeby chłopaki mogli podgryzać je sobie do woli i nie zaszkodzić samym sobie. Pomyślałam o liściach drzew owocowych, co wy na to? :D
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Popielice, a rośliny?

Post autor: Paul_Julian »

Oj, to chyba nie na naszym forum :D
Chyba prędzej na terrarium.pl http://www.terrarium.pl/topic/353718-po ... lka-pytan/
Tutaj http://igielnik-i-drzewiorki.blogspot.c ... ge_77.html jest napisane ze moga byc jabłoń, brzoza, grusza.
Ale najlepiej chyba zarejestrowac się na terrarium.pl
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
neyiell
Posty: 85
Rejestracja: śr lut 17, 2016 9:47 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Popielice, a rośliny?

Post autor: neyiell »

Stwierdziłam, że jeśli sa pytania o psiaki to o popielice też mogę zapytać. Ale dzięki, tam też zerknę ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Popielice, a rośliny?

Post autor: Paul_Julian »

Psiaki są bardziej popularne, a na "terrarium" to sa takie bardziej egzotyczne :)
Ale moze ktos u nas ma te pocieszne gryzonie i się podzieli wiedzą.
Będziesz o nich pisać w swoim temacie ? Ciekawie by bylo poczytać :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”