Co? o psach;)

Dział poświęcony wszystkim innym zwierzakom, tym małym i tym dużym. Szczurkom wstęp wzbroniony :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gabisia_0

Co? o psach;)

Post autor: gabisia_0 »

Piesie są słodkie , bardzo też lubię takie malutkie , które można wziąć na ręce i gdy jest zimno , to włożyć pod kurtkę :) :) :) :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Mój Filipek był też bardzo kochaniutkim pieseczkiem :wink:

W domu jesy smutno bez tego biegającego odkurzacza. Zastanawiam się nad kupnem nowego pieska, ale nie wiem czy to będzie w pożo w stosunku do mojego serducha- Filipka?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kitaka

Co? o psach;)

Post autor: kitaka »

Mycha Twój piesio tez Cie na pewno uwielbiał i nie chciałby zebys byla smutna :-) Spraw sobie mały biegający odkurzcz :-) ale co na to szczurki ?? :-) :-)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Szczoorki lubiły mojego odkurzacza więc chyba polubią szczudłacza kofanego :wink:

Ale mój Fifi... czy nie będzie zazdrosny biegając tam... wysoko... po rajskich łąkach...?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kitaka

Co? o psach;)

Post autor: kitaka »

yyyyy...... ale czy Mycha to oby na pewno dziewczyna ?? chyba zaliczylam małą wpadke :-) sorki :oops:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

eee... nie bardzo wiem o co Ci chodzi?

Marzę o kochanym szczudłaczu- seterku albo dobu niemieckim...a może owczarku...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kitaka

Co? o psach;)

Post autor: kitaka »

:-) no chodzi mi o to że ja zwracam sie do ciebie jak do dziewczyny, a nie wiem jakiej jestes płci hihihihi zasugerowalam sie nickiem mycha a nie np mych :-):-)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Hehehe... jestem Mycha- dziewczyna :wink:

Jaką rasę psa proponujecie dla mnie? Może macie jakieś pomysły?
Chciałabym mieć dużego psa (sa takie fajne, ale małe oczywiście też)
Najlepiej żeby lubił bieg w terenie i wodę :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
kitaka

Co? o psach;)

Post autor: kitaka »

ja jestem za dogiem niemieckim :-) ... ta dostojna sylwetka... :-) zwłaszcza czarne mi sie podobaja ze szpiczastymi uszami :-), a owczarek... za bardzo z 4-roma pancernymi sie kojarzy :D:D:D
Ibra & Baron Filip

Co? o psach;)

Post autor: Ibra & Baron Filip »

Hehehe... jestem Mycha- dziewczyna :wink:  

Jaką rasę psa proponujecie dla mnie? Może macie jakieś pomysły?
Chciałabym mieć dużego psa (sa takie fajne, ale małe oczywiście też)
Najlepiej żeby lubił bieg w terenie i wodę :D
To, ze jestes dziewczynka widac po zgrabnych literkach ale w wyborze rasy Psiska ma to znaczenie... sladowe :wink:
Powiedz raczej ile czasu bedziesz mogla mu poswiecic i jak bedzie z systematycznoscia tego 'ruchu na powietrzu' 8)
:?: Mieszkasz w bloku czy w domku :?: Nowa tu jestem i troszke gapa ale na Psiskach sie TROCHE [hue hue] znam :)
Mialam dwie Sznaucerki Olbrzymki i Dobermanke. Ze juz nie wspomne o Zaprzyjaznionych Psach i Psiarzach :D

I jeszcze jedna BARDZO wazna rzecz.... Przy niektorych Psiskach / rasach jest :!: niezbedna :!: STANOWCZOŚĆ & KONSEKWENCJA :arrow: nie mylic z sadyzmem... ze o szkoleniu nie wspomne 8)
Zatem... o jakim Psisku marzysz i jak bardzo lubisz jazde na rowerze na przyklad :?:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Hehe... nie martw się, wiem jakie są moje możliwości bo sama od kilku lat uczęszczam na zabrania kynologiczne :wink:

Mieszkam w bloku ale 75% dnia jestem w terenie i nie widzę przeszkud aby duży pies ze mna mieszkał :D

Zastanawiam się tylko jaką rasę wybrać... myslę właśnie nad dogiem ale nie wiem czy jest wystarczająco wytrzymały na całodniowe galopady :?

Może lepiej do tego celu nadawał by się seter gordon albo irlandzki?

W pobiżu mojego domu jest duże i czyste jezioro oraz las. Chciałabym aby pies mógł z tego kożystać :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
sunshine

Co? o psach;)

Post autor: sunshine »

droga myszko 9ja wiem ze jestes girl =) tak jak ja)
kochgam psiuncie i to zawsze bylo moim najwiekszym marzeniem miec takiego fajnego koompla. zawsze marzylam o dogu niemieckim. marzylam tak jakies 12 lat, az tu, pewnego majowego dnia rodzice przyniesli mi od znajomej szczeniaczka. co przwda dog to nie jest, raczej chichuahua ale co to za roznica :lol: kocham go bardzo bardzo bardzo barzdo. ostatnio zamarzylam o chomiczku i buch! moje urodziny i dostalam od przyjaciol malutkiego brutalka bo tak go nazwalea =). a niedawno tez zamarzylam o szczurku bo to takie kochane zwierzatko nieslusznie oskarzane o brzydote i obrzydlistwo i tata kupil mi szczura na urodziny. te same co dostalam brutalka =) no ale wrocmy do psia. moj ma juz 5 lat 9albo dopiero) i fajnie jest ze jest mniejszy od kotka i troche wiekszy od szczura ale sa tez pewne niedogodnosci, np zeby go poglaskac tzreba byc w niesamowicie dobrej formie zeby siegnac =) etc. ale i tak go kocham. jesli chcesz jakiegos psa co luibi ruch i wode to polecam nowofurlanda ale on jest very big albo z mniejszych jakiegos spanielowatego. oczywiscie w gre wchodza tez charty (nie tylko to olbrzymie), owczarki i boksery. a wlasnie znam kogos komu bokserka urodzila 7 slicznych szczeniat czysto rasowych. zainteresowana?
pozdrawiam ---> sunshine
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Co? o psach;)

Post autor: Mycha »

Dzienki

O bokserkach wiem niewiele, ale z opowiadań znajomych wynika że są to na starość pieski z problemami i zchorowane. Nie wiem jednak jak to na serio
jest. Czy jest tu ktoś kto ma boserka?

W zwiąsku radzą mi seterka- gordona to podobno wesoły kanapowiec (najbardziej kanapowy ze wszystkich seterków)

Widzę że Twój piesek daje Ci bardzo dużo szczęścia- jak każdy psiak :wink:
No tak... dog niemiecki a chichuahua to rzeczywiście niewielka różnica :lol:

Pozrdawiam
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
sunshine

Co? o psach;)

Post autor: sunshine »

moja przyjaciolka ma boksera. moja ciocia ma boksera. nieslyszalam o problemach z nimi ale wiesz... nie jestem z nimi 24h na dobe. boksery to swietne psy jesli lubisz zycie w ruchu. wlasciwie to najbardzie j zywe psy jakie znam. non stop cxhcialyby biegac i wogle. zaloze sie ze zmeczylyby cie bardziej niz ty je. swetery =) sa sliczne a zwlaszcza gordony. tez kiedys chcialam miec setwra gordona ale moj brat chcial miec irlandzkiego a rodzice przyniesli chichuahue =) gordon jest najwiekszy z setwrow. nie podejmuj pochopnych decyzji =) najpierw poluz palec na swoim nosie a potem dopiero zakwakaj a potem kup psa =)
Ibra & Baron Filip

Co? o psach;)

Post autor: Ibra & Baron Filip »

O bokserkach wiem niewiele, ale z opowiadań znajomych wynika że są to na starość pieski z problemami i zchorowane. Nie wiem jednak jak to na serio  
jest. [...]
No to dobermany odpadaja Droga Panno :(
W mojej Psicy zmiescily sie az dwa raki - od operacji, ktora miala miejsce ponad rok temu, nic spektakularnego nie mialo miejsca.... Sa przerzuty ale na szczescie juz nie takie wielkie - pod glupim jasiem beda wyluskiwane.... Poza tym Psisko moje ma klopoty z tarczyca [chormony... chormony] no i standartowo u Dobkow: klopoty z sierscia i [jesli nie ciete uszy] z uszami.... Na szczescie Moja Zaraza uszy ma OKi [chociaz nie ciete] za to wiosna i jesienia wyglada troszke.... troszke jak skinolek ;)
Za to przez cale swoje zycie Sara chyba tylko przez trzy dni byla 'nie ruchliwa' <<< po operacji... bo byly powazne komplikacje :(

Za to z tego co wiem owczarki niemieckie odwiedzaja weta kiedy:
a. trzeba je zaszczepic na wscieklizne
b. cos je pokiereszuje - i trzeba Futrzaka zszywac albo kosteczki skladac
c. .... jakas sterylizacja czy kastracja ma sie odbywac....
W zwiąsku radzą mi seterka- gordona to podobno wesoły kanapowiec (najbardziej kanapowy ze wszystkich seterków)
Mycho.... tak jak CI pisalam: idz do Zwiazku i umow sie z Panem / Pania danego Psiska - od Niego dowiesz sie najwiecej a na Psisko napatrzysz sie na spacerku :)))
Widzę że Twój piesek daje Ci bardzo dużo szczęścia- jak każdy psiak :wink:
[...]
VETO!! Najwiecej szczescia daje MÓJ PIESEK.... moja Psica znaczy :lol:


_SER_decznosci :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Zwierzaki”