Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Cyklotymia »

Ostatnio w ramach wyjścia z art blocka i rozruszania się, popełniam chibi zwierzaki dla różnych osób:
Obrazek
Lekkie, przyjemne do rysowania, a ludzie się cieszą, że im coś narysowałam :) Krowiszcze jest akurat dla mojej mamy, zażyczyła sobie na Mikołajki xD
Czeka mnie jeszcze narysowanie chibi buldoga dla kumpla... :D
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: UprzejmaCegła »

Śliczne Cyklo, ale mi się śmiać chce :D Ta krówka ma taki fajny wyraz twarzy :D Genialne :D
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: sssouzie »

Cyklo, a znasz może Pana Musztardę?
maluje się chyba też dosyć lekko, a obrazki z tej serii są takie cieplutkie ;)
moja siostra się zajmuje malowaniem, upatrzyla sobie PM, i dostaje wciąż zamówienia ...od nas:D
jest chyba mało znane w Polsce, a myślę, że nie zasługuje na to ::)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: denewa »

Sssouzie wklej Pana Musztardę wklej - jak możesz... ;D

Cyklo - fajna krowa - wygląda na bardzo wyluzowaną ::)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: sssouzie »

wkleję jak tylko go dorwę. bo nie pamiętam jak się w oryginale zwie, a siostry budzić teraz nie będę... dostałoby mi się. bynajmniej nie musztardą :D
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: sssouzie »

jak obiecałam, chcę wam przedstawić Pana Musztardę.... :D :D :D
i ... się okazało, że on się tak nie nazywa, moja siostra go tak ochrzciła... po kolorze płaszczyka :D ;D
w każdym razie, tu zdjątka:
http://images.google.pl/images?q=sam%20 ... =pl&tab=wi
pan nazywa się Sam Toft i jest moim zdaniem przeuroczy.
a tu filmik fajny : http://www.youtube.com/watch?v=JmC3ZKaYaNo
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: sssouzie »

http://www.youtube.com/watch?v=guIbc3it ... re=related kolejny krótki filmik instruktażowy :D
...czyż nie dobija się koni...?
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Sheeruun »

To i ja się pochwalę swoimi "dziełami" :P
Takie tam bazgroły.. nic specjalnego..

Obrazek - zabawa w photoshopie, przyjemnie się to robiło ^^ Taki zimowy klimacik XD Śnieżynki to oczywiście brushe, komu by się chciało nad nimi męczyć... :P

A nad tymi dwoma obecnie pracuję:
Obrazek - tutaj nie wiem jakie tło zrobić.. jestem beznadziejny w rysowaniu teł, nie lubię ich, ale bez tła wygląda paskudnie.. Chciałem dżunglę, ale z moim "talentem".. to nawet szkic wyglądał strasznie ::) Help! Poradźcie coś..xD
Obrazek - chibi skrzydełka! xDD Dobijają mnie te choinki, zrobiłem narazie tyle.. i mam dosyć XD W sumie zacząłem to jakiś tydzień.. może dwa temu, i do tej pory leży, znając mnie, nigdy nie skończę.. Jak większości XD
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Sheeruun »

Połączcie to, bo zapomniałem dopisać.. ::)

Miałem skomentować chibi krowę! Jest świetna, Cyklo! Normalnie aż ryj się śmieje ;D Tylko te łapki (kopytka? xD) za sztywne jakby.. ale i tak jest super! :D
Narysuj jeszcze coś takiego! Aż się patrzeć chce :D
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Rhenata »

sherunku ale ty masz talent kochany, maluj, rysuj i bazgrol ile wlezie aż zostaniesz ajtysta ;) bardzo ładne masz prace

pod choinkę dostałam tableta :D ale moich prac nie uraczycie jeszcze długo, stare palce zastane i nieużywana wyobraźnia przez X lat , wszystko zaczynam od początku..ehhh
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Ogoniasta »

Sheera, super te Twoje dzieła. :)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 6e677.html mimo że nie skończony, to bardzo mi się podoba. :)
Choć mógłby mieć większe skrzydła i bliżej grzbietu. ::) Uwielbiam uskrzydlone ssaki ;D Choinki świetne. :)

Dawaj więcej! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Vicka211 »

Sheera, ładnie ;D I doskonale cię rozumiem - tła to ZUO.
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Zorlis »

Mam być szczera...? ;)
Klimat kompletnie nie w moim stylu :P Jakoś jeśli chodzi o zwierzęta, wolę realizm (to to już kwestia indywidualnych gustów i upodobań, nie obraź się:P). Ale, człowieku, z kolorami radzisz sobie świetnie, masz wyczucie :) Podziwiam :)

Ja mogę jedynie zaprosić tu: http://astarte1804.digart.pl/ - bardzo monotematycznie, monochromatycznie w większości, ale kiedy człowiekowi brak talentu i wyobraźni, to takie smary powstają... ::)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Sheeruun »

ardzo monotematycznie, monochromatycznie w większości, ale kiedy człowiekowi brak talentu i wyobraźni, to takie smary powstają...
Zorlis, ja cię zabiję! Nie mów tu takich głupot, bo talent masz i to nie byle jaki! Żeby realizm rysować, to trzeba mieć, mało tego, że cierpliwość ale i jeszcze talent.. przesz to trudne cholernie jest! Normalnie podziwiam cię, napatrzeć się nie mogę... :) Cudne!
Czym one są rysowane? Bo widzę, że większośc mocną kreską prowadzone, cienkopis, czy ołówek? ;) Szalenie podoba mi się sierść! Ja mam zawsze z nią problemy.. Zresztą ja w ogóle mam z rysowaniem problemy, umiem takie tylko ni to komiksowe, ni to nie-wiadomo-co, takie o.. ::)
Próbowałem realizmu, ale to nie na moje nerwy. Nie umiem gapić się na zdjęcie i odwzorowywać szczególików.. ja muszę z głowy, inaczej mnie nerw bierze ::)
Teraz idę do ciotki, ale jak wrócię, dokładnie przejrzę galerię, podobają mi się bardzo te prace ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Obrazy, rysunki, rzeżby, grafika

Post autor: Ogoniasta »

Zorlis pisze: Ja mogę jedynie zaprosić tu: http://astarte1804.digart.pl/ - bardzo monotematycznie, monochromatycznie w większości, ale kiedy człowiekowi brak talentu i wyobraźni, to takie smary powstają... ::)
Nie ma to jak skromność ;D Piękne prace! :)
Rysujesz na zamówienie może?? ::)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”