Deviantarty

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: mazoq »

[quote="Kagero"]"watch this deviant"?[/quote] tak :) za czasów gdy Fea to przedstawiała cały wygląd Devianta zdążył się zmienić (niestety jak dla mnie i dla większości znajomych - na gorsze)

[quote="Kagero"]
achaa... screeny mają się pokazywać w galerii? czy da się to jakoś ominąć a żeby na profilowej screen był?[/quote] chodzi o zrzut z pulpitu? trzeba władować w galerię a później zmienić w "settings" okienko "desktop screenshot"
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Deviantarty

Post autor: Kagero »

namieszałam (ja i te moje skróty myślowe); no właśnie ten zrzut pulpitu mam załadowany i ustawiony tak, żeby był pokazany w profilu jako "desktop screenshot". ale czy to nie powinno być tak, że on się nie pokazuje w galerii? bo mam go w galerii a u innych nie zauważyłam, żeby screeny były pokazane w galerii chociaż są jako "desktop screenshot".

jeszcze się muszę zorientować jak to wszystko działa (to będzie długi i żmudny proces..) :ops:
Quod me nutrit me destruit.
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: herneith »

chyba muszą być w galeriii, tak watch this deviant :P zapraz sobie tego twojego deva poanalizuje:P
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Deviantarty

Post autor: Ayumi »

[quote="Sileas"]Możliwe, bo na Gaii kiedyś grywałam, ale też nie za długo... :)
Kurcze, jaki ten światek jest niewielki mimo wszystko :)[/quote]hyhyhy no wlasnie mialam to powiedziec... "jaki ten swiat maly"

Jaswinder z Gai jestem tak BTW (Polska Gildia)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Deviantarty

Post autor: Kagero »

łomatko jaka ja zryta... dodałam sobie notkę i patrzę: tam błąd na błędzie. brakło mi "to", "something" zamiast "anything" i dorodne stadko gramatycznych błędów. :sciana2: zakładam, że nie da się tego jakoś wyedytować?
na co mi ten deviant jak nawet aparatu porządnego teraz nie mam, żeby chociaż kluchy tam moje wrzucić...?

zabrałam się za oglądanie Waszych deviantów, to co rusz gdzieś utknę, bo całe masy boskości gdzieś tam wykopuje w ulubionych.
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: Sileas »

Da się edytować - wchodzisz w opce journal po prawej stronie, tam masz spis swoich notated zdaje sie i "edit" :)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: mazoq »

Kagero, jak nie umiesz po angielsku to pisz po polsku, i tak dużo osób z polski masz na deviancie :) a to o co ci chodzi z desktopem co innym się nie pokazuje to nie "desktop screenshot" tylko "webcam" a to jest różnica...
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Deviantarty

Post autor: Kagero »

Sileas normalnie nie widzę - teraz wszyscy się dowiedzą, że jestem skąpo wyposażona w intelekt ==' niech już zostanie, nie będę się z tym teraz gryzła.
mazoq, nie, że tak zupełnie nie umiem.. :oops: ja po prostu robię masę błędów, a później się po czole klepię jak któryś raz z kolei przeczytam, bo normalnie aż mi się głupio robi jak to widzę ( :sciana2: ). a to tak fajnie, jak ludzie mogą przeczytać - no bo w sumie znakomita większość na deviancie posługuje się angielskim (nie ma to jak uniwersalny język). no ale chyba rzeczywiście przejdę na polski.
już załapałam z tymi screenshotami - nie przyuważyłam w galeriach, że faktycznie tam są i myślałam, że mają się pokazywać tylko na tym głównym profilu (aj, tak to jest być tym wioskowym głupkiem).

(matko, jak mnie irytuje jak się tak rozwlekam pisząc o niczym).
Quod me nutrit me destruit.
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Deviantarty

Post autor: cucumberek »

a wiecie, też dam linka ;) nie ma sie co wstydzić, wciąż się w końcu uczę : P http://www.ziarnochodek.deviantart.com :D
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: L. »

to ja tyz sie moim pochwale.

http://let-you-down.deviantart.com/

Zapraszam :hihi:
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

Deviantarty

Post autor: Pleiades »

sie tez pochwalę...

http://emberiza.deviantart.com/ - moje konto

Luudzie, może dawajmy sobie watche, co ?? :) :)
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Deviantarty

Post autor: Lulu »

Ja do deviantarta dlugo nie moglam sie przekonac... ba, nadal sie nie przekonalam :P
ale dzis cos tam wrzucilam: http://lulik.deviantart.com/
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Deviantarty

Post autor: Fatty »

Pleiades, ja w Twojej galerii to sobie chyba zamieszkam, bo aż kopara mi opadła jak zobaczyłam. O mrau :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Deviantarty

Post autor: Lulu »

AGR, kto pomoze sierocie i powie jak wybarac swoja ulubiona dewiacje? ;)
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

RE: Deviantarty

Post autor: cucumberek »

Lulu: wejdź w edycję profilu, druga zakładka. Jest tam okienko "featured deviation" i lista twoich prac :)
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”