Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Śmietnik :D

Post autor: 'Asia »

A ja tam sobie dopiero teraz wstalam ;P i patrzę przez okno a tu śniegu nie ma :D Ale wszędzie strasznie mokro i taka plucha :-( Jej, już było tak ładnie, nawet płaszcz chciałam już chować do starej szafy z zimowymi ciuchami i wyjąć wiosenną kurtkę i ciuchy a tu tak smutno... :-(

Zuzia nadal chora... :((((( Co mam robić?? Majka to jest diabeł wcielony i dzikus, ma mnie chyba głęboko (to też mnie martwi...), ale Zuzia - aniołek po prostu... Najgrzeczniejszy, najspokojniejszy i najukochanszy ciurek swiata... Moj kwiatuszek, moja lizawka... :(( Dlaczego tak musi cierpiec :(((

Za tydzien trafi do mnie 3ci maluch... Mala bezowa slicznotka... Ajj, boje sie troche czy zaakceptuja sie dziewczeta ;))

Juz w piatek Punky Reggae Live! Ale sie ciesze!!! :D Idzie ktos moze na koncert?? ;> Hmm, moze zaloze temat w pogaduchach ;>

Zastanawiam sie co dzis robic... Ma ktos jakis pomysl?? ;P

PS. Śmietnik zdominowany przez poznaniaków (no dobra, Ellyś, wielkopolan ;P ) :hoprat: Widzimy sie za niecale 2 tygodnie na spotakniu poznanskim u Lili, heh ;)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Śmietnik :D

Post autor: sauatka »

tez chce na Punky Reggae ;(
poznan daleko ...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

Już po Dniu Wagarowicza;) jak zawsze miło było;) cieszę się na poznańskie spotkanie:D w końcu, mam nadzieję, uda mi sie dotrzec:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Śmietnik :D

Post autor: 'Asia »

Satanka, ale przeciez Punky Reggae Live to wspólna trasa koncertowa (Farben Lehre, Koniec Świata i Zabili Mi Żółwia oraz goście) po całej Polsce ;)) Więc może jeszcze się załapiesz gdzieś w Polsce na koncert ;)) Chociaż jak tak patrzę na Twój profil to mieszkasz koło Krakowa, a koncert w Krakowie był już 4 marca...
Edit// >>TU<< masz rozpiskę wszystkich koncertów i wszystko inne o PRL ;)))

Co dnia wagarowicza to ech... tęsknię za tym ;))

Wiecie co? Ten temat jest o tyle fajny że kiego jak offtopic! :D :D :D
Ostatnio zmieniony śr mar 21, 2007 4:36 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

Też bym się przeszła:D lubię Zabili Mi Żółwia...XD "Kwiatek" jest boski;))
Temacik teżXD Zero off-topu:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Heehehee tez lubie Kwiatka :D U nas brzydko i mokro.. bleehh jak ja nie lubie takiej pogody :> Korek ma ADHD chyba, skakal wczoraj jak taki glupol jak go tarmosilam troche :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Śmietnik :D

Post autor: maua_czarna »

a ja lubie WIosne:D:D:D i ta pogodowa (ktorej dzis brak)
i ta zolwiowa:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

"na mojej półce zdycha mały kwiatek, któż mi pomoże tego się nie dowiem"...teraz będzie za mną chodzić:D
Ale się najadłam.....ufff:D
Ostatnio zmieniony śr mar 21, 2007 5:20 pm przez magda18, łącznie zmieniany 1 raz.
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

hehehe ja bym oszla na PRL ale brak funduszy ;) hue hue ale bylam na happysadzie i jestem zadowolona! juz sie nie moge doczekac spotkania Poznaniakow :D ciekawe jak szczurki zareaguja i mam nadzieje ze trafie dobrze na tego Batorego :D hihi najwyzej bee pytac:D albo molestowac ludzi w ich domach z zapytaniem ;).a pogoda jest okropna!!!!!!tez juz chcialam chowac plaszcz i co?! i pupa! dzis go zakladam bo zimno i ble! i kozaki wroca do mnie...nie chce tego noo!! mam nadzieje ze z latem sie nie bedzie tak przeciagac...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

Telimenko, a skąd jedziesz? Bo jak z Kaponiery albo okolicy to może byśmy razem pojechały..? W kupie raźniej, a i we dwie to może jakoś coś wymyślimy?:)
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Śmietnik :D

Post autor: sauatka »

aska4art, wlasnie przegapila i Krakow i KAtowice :(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Jeeeenyyy po cholere ten snieg? :> Juz sie taka fajna wiosna zapowiadala.. W dniu operacji Maszy bylo 18 stopni.. I jeszcze sobie pozdrowie wszyyyystkich :D Pozdrawiam :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Śmietnik :D

Post autor: limba »

Niech to drzwi scisna. Ropne zapalenie gardla, wlasnej sliny nie jestem w stanie przelykac, 39 goraczki a tu trezba sie nowym szczurem zajac i zaczac obmyslac laczeniem z Frytem.
Elly jak czekam na imie ;)

Pozdrowiska dla wszystkich :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

O kurde :D Faktycznie, zaczynam teraz intensywnie myslec :D

Ja to przezywalam 2 miechy temu, ale nie bylo az tak ostro.. Ale pamietam ze sie miotalam po lozku nieprzytomna, a zarazem przytomna.. Cos mi sie snilo, a jednoczesnie mialam otwarte oczy i sie rzucalam, bo tak mnie glowa bolala. Co sie probowalam podniesc i zejsc z antresoli, to opadalam na lozko. Limbek mam nadzieje, ze szybko sie wykurujesz.. bo wcale to przyjemne nie jest, zreszta jak kazda choroba.
Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2007 3:40 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

RE: Śmietnik :D

Post autor: Patha »

fajny ten temacik :)
ble ble flaki ;) jak śmietnik to śmiece :P:P:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”