Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: noovaa »

Mąż dziś był u radcy prawnego. Znalazła kilka rzeczy które działają na naszą korzyść i kazała się nie przejmować ::) . Ja wciąż nie mogę uwierzyć że kolega chce męża okraść. Co się z tymi ludźmi dzieje ... Pazerne to takie ... a przecież on ma kasy jak lodu, rodziny nie ma, zobowiązań .. nic mu nie brakuje.

Zostanie dupek kiedyś sam. Albo ktoś, kogo w przyszłości okradnie ( bo zakładam że to nie pierwszy i nie ostatni raz, wszystko ładnie dopracował ) zrobi mu zwyczajnie krzywdę ::).

Ehh ludzkość.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Nietoperrr... »

Dlatego ja bardziej kocham zwierzęta,niż ludzi...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: jordan »

noovaa pisze:Prowadzę z mężem firmę ... na rynku jesteśmy od roku.

Niestety w Polska dba o swoich mieszkańców tak, że już na starcie, żeby tylko ruszyć musieliśmy się zadłużyć.... Firma jakiekolwiek zyski zaczęła przynosić dopiero niedawno, a dług jaki przez nią mam niedługo dorówna kredytowi jaki brałam na mieszkanie wcześniej :/ ... Jestem zmęczona. Państwo mi nie pomaga, a przez różne gorsze decyzje moje zadłużenie wzrasta. Wczoraj okazało się że osoba która z początku niby chciała nam pomóc ( oczywiście nie za darmo ), zakręciła się tak że ostatecznie wg papierów jesteśmy jej winni kolejne 10 000zł ... Mam dość. Wiem że zostałam okradziona i że nie mogę z tym nic zrobić. za głupotę się płaci ::) Nie mam już sił ... Mam 24 lata a jestem zwyczajnie zmęczona życiem, przepracowana i jednocześnie zaniedbuje dom, rodzinę, zwierzęta... Żeby było śmieszniej, poza mężem nie mam z kim o tym rozmawiać. Wszystko co zarabiam idzie na spłacenie hipoteki i innych pożyczek... brakuje mi już sił psychicznych. A poza tą firmą nie mam żadnej innej opcji ... ciężko o pracę w Białymstoku, szczególnie matce.

Napisałam, bo wierzę że dzięki temu będzie mi lżej. Jestem wściekła i smutna jednocześnie... Próbuje sobie wmówić że przetrwam, ale to nie działa. Boję się tego, co mi 2013 przyniesie :(.
Niestety kraj w którym zyjemy jest taki a nie inny naprawde ciezko cos rozkrecic a wlasnie takim szarym zuczkom jak my najgorzej

wiem cos o tym bo tez dopiero staje na nogi od marca prowadzac firme nadal mam plecy tyly zusy usy i inne pierdoly ale cos cza robic :) ciezko jest cholernie ciezko ;(
Obrazek
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Diego<3 »

U mnie w szkole dzieciaki wołają: ,,Bida w kraju!"
Ale to raczej nie tak.. Otóż Komorowski nic nie zrobił z Polską tylko zarabiał tam 200 000 zł miesięcznie a na mieszkanców.... NIC! No chyba... A teraz miejmy nadzieję że wszystko się zmieni bo jest i DUDA i jest ten TUSK tylko, że on to prezydent uni więc też z czegoś żyjemy ::) Lubicie piosenkę: Alexandra Burke Hallelujah?
Mi się podoba wersja po polsku... Uwielbiam śpiewać to moja pasja a wasza to jaka pasja bo moja :
-JAZDA KONNA
-ŚPIEW
-TANIEC
-SZCZURKI (znaczy takie zajęcie co mnie uspokaja ale i uspokaja szczurki ach... te cudowne zwierząttka lepsze od ludzi :D Wyobrażacie mnie jako jego:
https://www.google.pl/search?hl=pl&site ... ygnEDFM%3A
Jakim chcielibyście być szczurkiem ? 8)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Vess
Posty: 81
Rejestracja: czw sie 27, 2015 6:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vess »

Szczurkiem? Ale takim hodowlanym? Właściwie czemu nie. Żarełko pod nosem, biegasz po domu i kradniesz panciom kanapki :D. Żyć nie umierać, hihi :P
Z nami: Kajtek♥♥♥
Na zawsze w moim serduszku: Łapek♥♥♥ (Raven)
Awatar użytkownika
Vess
Posty: 81
Rejestracja: czw sie 27, 2015 6:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vess »

Najlepiej takim w łatki :P lubię biało czarne szczurki ^^
Z nami: Kajtek♥♥♥
Na zawsze w moim serduszku: Łapek♥♥♥ (Raven)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Diego<3 »

Dokładnie! :D No ja chciałabym fuzzy.
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Vess
Posty: 81
Rejestracja: czw sie 27, 2015 6:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vess »

A ja rexikiem ^^. Bo Kajtek jest rexem i ma mięciuchne futerko, a Łapek standard i już nie jest tak milusi :P
Z nami: Kajtek♥♥♥
Na zawsze w moim serduszku: Łapek♥♥♥ (Raven)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Diego<3 »

A fuzzy mają ten lekki meszek na główce <3
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Vess
Posty: 81
Rejestracja: czw sie 27, 2015 6:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vess »

x3ojejku.
Z nami: Kajtek♥♥♥
Na zawsze w moim serduszku: Łapek♥♥♥ (Raven)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Diego<3 »

x3 8)
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Vess
Posty: 81
Rejestracja: czw sie 27, 2015 6:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Vess »

::)
Z nami: Kajtek♥♥♥
Na zawsze w moim serduszku: Łapek♥♥♥ (Raven)
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Śmietnik :D / Prawie SB

Post autor: Diego<3 »

:P
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”