Śmietnik :D / Prawie SB

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Taaaak :D wlasnie sobie do toczka (kasku) przyczepiam uszy Jak skoncze to dam zdjecie heh :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Śmietnik :D

Post autor: Guślarka »

Koniecznie daj zdjęcie, a najlepiej kilka zdjec. I napisz, jak ludzie reagowali ;)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Heheh, duzo nas tam nie bedzie na tym dniu wiosny, ale jutro napisze jak bylo :D Dam pewnie jakies zdjecia juz razem z koniem ;] a niedlugo dam zdjecie uszu :P

http://img163.imageshack.us/my.php?image=toczekjb1.jpg no, tak wyglądają uszy :D hehe
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2007 11:26 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Śmietnik :D

Post autor: sauatka »

hihih boskiiee :D
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Śmietnik :D

Post autor: 'Asia »

Boooooooże, jak mi się nieeeeee chceee iść na zajęcia....... :P Już zresztą i tak zaspałam i na pierwszych mnie nie będzie... A spałam 3 godziny i mam dziś tam siedzieć do 17... Tragedia... :-( No ale muszę się zwlec bo wczoraj też mnie nie było - po Punky Reggae Live byłam martwa rano ;P

No ale na P.R.L. było wyśmienicie!!! :D:D:D

Heh, ide po kawusie ;P

PS. Kurde widze ze ja dzis pierwszy wpis na forum daję :D :hoprat: Heh, niedziela to ludziska śpią, a ja... :-(

Ellyśku, napisz potem jak było na Dniu Wiosny, Szczureczku :hoprat:
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 6:49 am przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

To ja będę drugaXD Teimenko, dostałaś eskę 'próba łączności' tzw to była;)) czyli czy mam dobrze zapsiany nr;))

Śmiać mi się chce:D i w sumie to wyszczerzona piszę tego posta...:loverat: Ha Ha!
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: Śmietnik :D

Post autor: Guślarka »

Świetne uszy XD Trochę mi poduszki przypominają :D
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 10:22 am przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Śmietnik :D

Post autor: magda18 »

sweety uszakiXD
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

nie dostałam :D moze ja napisze do Ciebie :D
dostałaś?
Ostatnio zmieniony ndz mar 25, 2007 5:23 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Lol :D Ja dzisiaj na koniach mowilam ze to poduszki powietrzne hehe :D Na dniu bylo swietnie, pozniej dostane zdjecia bo sama glupia zapomnialam aparatu :> Porobilam pelno kumpeli cyfrakiem wiec jak mi je wysle to tu wstawie :D Ekipie sie szczurek podobal. Kuter tez nie mial nic przeciwko zeby mi ten ogon zwisal na jego boku hehe :]
A jeszcze zapomnialam napisac tez, ze PRL bylo super :D Szczegolnie jak Marcin robil za dzwig :P wszystko bylo widac wtedy :hoprat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Śmietnik :D

Post autor: Telimenka »

nie bylam na PRL ale fajnie ze Wam sie podobalo :D hehe a mi sie nic nie chce i ogolnie jutro szkola...grrr masakra.ja chce wakacje!!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Śmietnik :D

Post autor: Sheila »

Genialne uszka :)))) teraz tylko czekac na zdjecie szescionoznego, czterouszatego duetu kon + jezdziec :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Śmietnik :D

Post autor: Elly »

Na razie mam kilka zdjec :D ale to nie na moim Kutrze tylko na Siwej, no ale na niej tez czesto jezdze wiec bez roznicy :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek :mykrat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Śmietnik :D

Post autor: Sheila »

AAAAAAAAA rewelacja :D i jaki przepiekny koniś........
Obrazek
Awatar użytkownika
marlena
Posty: 77
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 4:38 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.

RE: Śmietnik :D

Post autor: marlena »

kurcze! jak pomysle kiedy ja ostatnio na koniu siedzialam :sad: az mi sie plakac chce,ze tak dawno! czasu nie ma! a marzy mi sie jakis fajny terenik, pogoda coraz ladniejsza....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”