Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: lavena »

Cenchri jesteś już dodana do grupy która się zajmuje tabelą. Zajrzyj do tego tematu: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... 89#p644189
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: nausicaa »

jeśli to nadal aktualne, to tez chętnie zajmę się tabelą leków. znam angielski bardzo dobrze, hiszpański tak sobie:)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: Ania »

Cenchri pisze:Tak jak juz pisałam jestem chętna tylko proszę o wskazówki jak to ma wyglądać
Najchętniej w formie konsultacji, choć oczywiście wszelkie komentarze (jak obecnie w dziale tabeli leków) mile widziane.
Będzie potrzebne skontrolowanie dawek, poprawności tłumaczenia pod kątem działania, będą potrzebne sugestie odnośnie ew. rozszerzenia opisu względem działania, dawkowania czy skutków ubocznych. Czyli: kontrola poprawności opisu medycznego i jednoczesne wyczerpanie tematu w możliwie najbardziej skondensowanej formie.
Przypominam, że tabela nie ma zastąpić weterynarza a jedynie posłużyć jako pomoc informacyjna dla opiekuna i nierzadko - dla samego weta, bo nie wszyscy mają o szczurach pojęcie (i na szczęście wielu z nich chętnie korzysta ze ściągawek typu tabela leków).

-----

nausicaa - zostałaś dodana do grupy, pojawił się nowy dział na dole strony
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Patty_K
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 27, 2009 12:19 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: Patty_K »

Witam,
jeśli nadal potrzebna jest pomoc przy tabeli leków, zwłaszcza w aspekcie punktu 2 ogłoszenia:
"Osoby o wykształceniu medycznym /bądź kształcącej się w tym kierunku/, która:
- skontrolowałaby tekst pod kątem zgodności (np wyłapałaby takie pomyłki jak bakteriobójczy / bakteriostatyczny)
- podpowiedziałaby jakie istnieją polskie odpowiedniki, jeśli dany lek na naszym rynku w oryginalnie wymienionej firmie nie istnieje (czyli także wiedza n/t leków dopuszczonych do obrotu w PL)",
to proszę o kontakt. Jestem farmaceutą.
Pozdrawiam serdecznie,
Patrycja
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: Shy_Lady »

ja mogę wziąć się za tłumaczenie z francuskiego, angielskiego i niemieckiego. W razie potrzeby mój wet służy pomocą.
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
rudziatko
Posty: 81
Rejestracja: pt sty 15, 2010 4:09 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: rudziatko »

Jeśli to dalej aktualne to chętnie pomogę. Znam rosyjski trochę (czyli rozumiem co pisze i co mówią, ale słowa w tym języku nie umiem powiedzieć ;)) i dosyć dobrze angielski. Z językiem polskim też nie mam problemów :) Mam też panią weterynarz, która na pewno chętnie by pomogła i zaprzyjaźnioną aptekę. Jakbym była do czegoś przydatna to proszę o PW :)
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest."

Ze mną: Krecik, Pinezka, Mi, Kruszyna :)
Za tęczowym mostem: Agata, Synuś, Brukselka, Gandzia, Tequila, Diablica, Śnieżynka [*] ;([/b]
aska09
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 9:18 pm

Re: Chętni do poprawy w tabeli leków :)

Post autor: aska09 »

Czy można się jeszcze przyłączyć teraz? Czy juz a późno?...



Na forum nie uprawiamy archeologii. Wątek blokuję do odwołania.

Mod.
/Dulci
Zablokowany

Wróć do „Pogaduchy”