Apel do Użytkowników.

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Cyklotymia »

Jest taki ładny przycisk do zgłaszania postów - tak co do powyższego. Wtedy mod od razu widzi że coś jest nie tak i szybciej zareaguje :D
Awatar użytkownika
whisky
Posty: 119
Rejestracja: pt cze 03, 2011 7:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: whisky »

Dobra czynione jest dużo :) Ale ktoś wcześniej pisał, że trzeba informowac o wszystkim, bo taki nowy user często zadaje pytanie a potem na forum nie wraca. I ja się czasami nie dziwię, że nie wraca, skoro zamiast odpowiedzi został zjechany... Każdy ma czasem gorszy dzień i nerwy ponoszą, ale jeśli pada pytanie (hipotetyczne)
Chce kupić większą klatkę.
i zamiast odpowiedzi: to zwróć uwage na to i to, a tu masz ciekawy wątek, a ten sklep jest fajny, a tu sa tanie... itp to widać mnóstwo odpowiedzi w stylu:
czy to znaczy, ze do tej pory miałeś małą? a jak małą? pewnie słoik! dręczysz zwierzęta. może nie powinieneś mieć szczurów?
i zanim się ten biedny czlowiek wybroni już jest zlinczowany i faktycznie nie wraca, a większej klatki nie kupuje...
Trochę więcej cierpliwości by się przydalo :) w rodzinie czy gronie znajomych.
[*] Paragraf, [*] Marker, [*] Rewers, [*] Radar, [*] Akord, [*] Krawat
Obrazek
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: sr-ola »

whisky, chyba trochę przerysowujesz.. upośledzeni nie jesteśmy, nie szczekamy jak psy w każdym temacie.

Cyklo, racja :) A więc kwestia jest dość prosta- zamiast narzekać zacznijmy działać. Nie podoba nam się, że ktoś ostro atakuje? Zgłaszamy post modom i oni robią porządek :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

sr-ola, zgłosiłam wczoraj na przykład post modowi, zostałam poinformowana, że nic wielkiego się nie dzieje pomimo tego, że była naprawdę ostra awantura, altaj89 to potwierdzi ;) Róbmy coś, to prawda, macie rację ! Ale niech i Ci, którzy są w stanie nam pomóc, rozstrzygnąć spory, nam też pomagają :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

Pragnę dodać, żeby nie było, że noovaa napisała posta, za co jej bardzo dziękuję :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: altaj89 »

oj tam od razu awantura :P po prostu pasjonująca dyskusja ;D
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

Ważne, że jest już zgoda :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: sr-ola »

To ja może wskażę temat, o którym pisze Kluska, a który został rozbuchany nie przez nowego użytkownika a osobę "radzącą" właśnie. http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=31534.
No i mod zareagował, więc nie wiem o co chodzi?

Ja bym sobie tylko wypraszała teksty: "Wojna to coś normalnego na tym Forum (...) prawie same baby tu są, więc co się dziwić". Proszę pisać o sobie personalnie, dobrze? Nie lubię być wrzucana do jednego wora bab, skoro to nie ja biorę udział w kłótni.
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

Tak jest ;) Nie chodziło mi tu o moda, który mnie w ten sposób poinformował i nie wrzucam nikogo do jednego worka, nie bierzcie wszystkiego tak do siebie kurde żesz.

;)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

I jeszcze coś sr-ola, ja pisałam tam o tym, że zawsze się znajdzie KTOŚ, kto rozpęta burzę, nie było to o wszystkich, więc nie rozumiem trochę oburzenia :D Nikt nie został wrzucony do jednego wora plus przecież naprawdę są tu prawie same kobiety :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: sr-ola »

Jeesu, Kluska, luzuj trochę bo dzień piękny a życie krótkie. ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

Luzuuuje właśnie, myślałam, że to Ty jesteś dzisiaj jakaś spięta :D
Ja chyba za bardzo biorę rzeczy do siebie, to jest mój problem. ???
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: altaj89 »

O nic nikomu dawno nie chodzi. Do "rozbuchania" tematu przyczynilo sie wiele osób, do kłótni potrzeba więcej niz jednej osoby, nie prowadzilam przeciez monologu. Nie jest to żadne niezwykłe i niesamowite zjawisko socjologiczne, lecz zwykła pospolita sprzeczka wynikająca z odmiennych opini. Ale sprawa jest już zamknięta. Dostałam upomnienie i czuje sie przywrócona do porządku. W ramach pokuty odmówiłam sobie podwieczorku. Z Kluską sobie przebaczyłysmy i doszłysmy do konsensusu że damy sie nie kłocą bo to nieeleganckie i nie przystoi. Ja osobiście nie widze sensu dalej tego tematu wałkowac i medytować nad tym wątkiem, przytaczac go, przypominać, cytować i rozwodzić się nad tym że łolaboga ale sie stało.
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

altaj89 mistrzyni moja :-* Koniec debaty. Amen :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: alken »

altaj89 pisze: W ramach pokuty odmówiłam sobie podwieczorku..
;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”