Apel do Użytkowników.

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: szczurzyca. »

popieram ten wątek, ale jak być spokojnym przy takich imbecylach? http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=31400 napisałam miło i sympatycznie na pm.. nie raczyli nawet odpisać
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
krrris88
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 24, 2011 5:52 pm
Lokalizacja: Wrocław / Rzeszów

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: krrris88 »

Też miałem wątpliwą przyjemność obserwowania tego wątku, co podała szczurzyca. Po prostu ręce opadają :o Jak powiedział kiedyś Einstein: "Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości."
To fly or not to be !
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kameliowa »

normalnie :)
jesteśmy na forum, więc jeśli ktos zabiera się za wypowiadanie, to powinien umieć się zachować. dotyczy to osób, które przeważnie juz trochę na forum siedzą. owszem, część nowych użytkowników zachwouje się jak pięciolatkowie albo gorzej, ale obrażając ich i pokazując "jestem od ciebie lepszy debilu", wyrządza się więcej zła niż dobra.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

To prawda. Każdy z nas jest w pewnym stopniu bardziej lub mniej doświadczony. Ale jeśli ktoś uważa, że jest najlepszy i może obrażać, niepotrzebnie komentować i zaśmiecać wątki to jest tu w złym miejscu.
Na szczęście na co dzień każdy/każda z nas stara się żyć z innymi w zgodzie, najgorsi są tylko Ci, którzy zakładają wątki adopcyjne i mają jeszcze pretensje do forumowiczów, jak ci chcą pomóc (tak było w przypadku tego hamuda - imbecyla).
Szkoda gadać, świata nie zmienisz.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kameliowa »

No nie zmienisz. Ale przerost ego tez nie służy.
Na szczęście na co dzień każdy/każda z nas stara się żyć z innymi w zgodzie, najgorsi są tylko Ci, którzy zakładają wątki adopcyjne i mają jeszcze pretensje do forumowiczów, jak ci chcą pomóc
Albo ci, którzy mają przerost ego właśnie.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: mini »

Prawda jest taka, że mimo wszystko poziom i treść wypowiedzi świadczy przede wszystkim o jego autorze, a nie adresacie.
I nawet jak mnie nerwy ponoszą to staram się o tym pamiętać. Jesteśmy i uważamy się za istoty myślące i na poziomie? Jeśli tak to nie powinno być z tym problemu ;)
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kameliowa »

Ale właśnie widzisz, problem jest.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: gruszka1990 »

Przeczytałam właśnie wyżej podany temat w całości, śledziłam go tylko na początku... Jestem w szoku, jak ludzie potrafią być uparci i głusi na krytykę bądz rady (whatever...) i jeszcze się tak bezczelnie pieklić! Skoro im sie nie podobało, to po co do jasnej ciasnej się udziela na tym forum, obrażając wszystkich jak leci za dobre chęci :/ Czytajać te okropne posty miałam przed oczami sytuację z mojego życia, pisałam już o tym wcześniej. Za każdym razem gotowało się we mnie z bezsilności, bo wiedziałam, że chcę dobrze i mam większą wiedzę od mojej współlokatorki, a ona dziękowała mi za opiekę, ale prosiła bym więcej nie dotykała jej szczura :/ Kiedy wzięliśmy tą biedulkę do naszych dziewczyn, żeby sobie pobiegała, oczywiście później szanowni państwo ona głupia i jej chłopak, strzelili focha i podnieśli zamęt na mieszkaniu, że szczur jest ranny i że trzeba z nim do weterynarza (szczur miał tylko maciupeńkie draśnięcie na uszku). Później przyszli na rozmowę, oczywiście przykrywką było podziękowanie mi za pomoc, że karmiłam to biedne zwierzę, kiedy ona sobie wyjeżdzała na 3 dni i zostawiała go bez jedzenia... Potem powiedzieli że niestety oni sugerują się inna szkołą hodowli tych zwierząt, i zdecydowali że chcą trzymać (chyba MĘCZYĆ :/ ) szczura w samotności... Cisną mi się na usta najgorsze przekleństwa, wyobraźcie sobie oglądać ten koszmar codziennie, i nie móc nic z tym zrobić... Całe szczęście mam tą laske w głębokim poważaniu bo już tam nie mieszkam ;) Sorrry to jest po prostu beznadzieja, ale nic nie możemy zrobić, ci ludzie po prostu nie chcą słuchać, czerpiąc swoją wiedzę jak ci ludzie z tematu - od pseudohodowcy, lub co gorsza jak moja ex-lokatorka z przedpotopowych książek o szczurach :/
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: valhalla »

Mam sporą tolerancję dla niewiedzy i zerową dla ignorancji. W niektórych tematach wolę nie pisać, bo ciśnie mi się na palce niejedno słowo niezgodne z regulaminem, ale za to jak najbardziej odpowiednie do ludzi, którzy mają gdzieś potrzeby swoich zwierząt.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: gruszka1990 »

Tacy ludzie nie powinni się decydować na adopcję zwierząt, bo jak widać czasami taki zwierzak jest zbyt dużym obciążeniem dla właściciela, który nagle nie daje sobie rady i chcę się go pozbyc :/ nie lepiej wcześniej poszerzyć swoją wiedzę na temat potrzeb i wydatków związanych z posiadaniem szczura, oraz jak uniknąć obciążenia związanego np. z niechcianą ciąża - tzn. nie kupować szczura w zoologiku :/ Jak widać Ci państwo chcieli szczurki oddać "na gwałt" bo wyjeżdżali i nie mogli ich zabrać ze sobą :/
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Kluska123 »

Pół biedy jak są to nowi użytkownicy (że tak już powiem). Niestety są na forum osoby, które były wiele razy upominane o nieodpowiednie zachowanie, niepotrzebne wypowiedzi, nietolerancyjne zachowanie - a są z dobry rok, a nawet więcej tu obecne. Nie rozumiem takowych forumowiczów. Zero tolerancji - z mojej strony dla takich osób
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
wodniczka26
Posty: 140
Rejestracja: pn mar 14, 2011 10:05 am

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: wodniczka26 »

Byłam raz upierdliwa , ale przyznaję , że mi sie udzieliło ;D Post rewelacja!! autor the best ;D
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Bratka.a10 »

Popieram :D
Obrazek
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Martasz »

i ja popieram... i przypomniało mi się gradobicie jakie na mnie spadło gdy tylko odezwałam się pierwszy raz na forum.. ::)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Apel do Użytkowników.

Post autor: Hanka&Medyk »

Kurczę, szkoda, że ten temat nie jest jakoś bardziej wyeksponowany. Przydałby się jako profilaktyka dla nowych użytkowników szukających pomocy, a nie piszących od razu całej prawdy o swoim problemie, co potem skutkuje brutalnymi dyskusjami...
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”