Sny

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Sny

Post autor: Sheeruun »

Wczoraj mi się śniło, że była studniówka i w szkole taka ogromna sala, nie wiem skąd się ona tam wzięła... ale była ;D Wszędzie rozstawione były stoliki i ławki i na początku oglądaliśmy jakieś bajki. O kaczorze Donaldzie :D Po bajce poszliśmy z bratem (uczę się w jednej klasie i szkole z kuzynem.. zawsze się razem uczyliśmy, od przedszkola :) )do Strasznego Dworu (budynek obok szkoły tak się nazywa..xD) i ciskaliśmy dzwonek, a potem się chowaliśmy i zacieszaliśmy że ktoś ciągle otwiera a tam nikogo nie ma ::) Jak wróciliśmy, to były tam na sali takie regały jak w supermarkecie :P Ja z przyjaciółką i koleżanką jedną poszliśmy w jeden dział, wzięliśmy kisielki i kubki plastikowe, siedliśmy na podłodze, zrobiliśmy sobie i zaczęliśmy jeść :D I nagle przyszedł Bin Laden i zaczął krzyczeć, że nas zniszczy! I spalił dziewczyny a potem mnie ganiał, a ja uciekałem.. bo on jakiejś kawy chciał w takim wielkim pudełku, wiec w niego rzucałem tą kawą i wgl jak jakiś superbohater skakałem po ścianach, regałach i suficie.. ::) I rzucałem w niego kawą, a on mnie próbował spalić wzrokiem, ale mu się nie udawało.. ::)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Sny

Post autor: Asiulec »

Śniło mi się, że urodziłam bliźniaczki, po porodzie byłam bardzo osłabiona i pielęgniarki zabrały moje maleństwa, a potem nie chciały mi ich oddać... Jako, że ostatnimi czasy odczuwam bardzo silne instynkty macierzyńskie, strasznie mnie ten sen wymęczył...
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny

Post autor: Kameliowa »

Ja dziś miałam strasznie porąbane sny... wiele.. M.in keanu Reeves ( czy jak tam się pisze jego nazwisko) mi się śnił ^^.
Byliśmy na wakcajach z moim bratem i jego ciężarną dziewczyną, był też mój facet i jeszcze ktoś, kogo nie pamiętam, na jakiś zapadłych bagnach zamiast plaży :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Sny

Post autor: matrix360 »

Tydzień temu śniło mi się, że mój facet bawił się kulami..
Dzisiaj będąc w szpitalu (zerwał sobie mięsień) matka przyniosła mu kule, żeby łatwiej mu było chodzić i kiedy musiała gdzieś pojechać, więc R. nie mając co zrobić z rękoma zaczął się bawić tymi kulami dokładnie w ten sam sposób jak mi się śniło.

Głupie to ::)
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Sny

Post autor: Dorotka96 »

Matrix, masz prorocze sny. :P

Mi się sniło, że uciekałyśmy w nocy z mamą swoim autem [niebieski fiat sejczento] przed jakimś szaleńcem w czerwonym ferrari, potem on nam zajechał droge, jakoś go wyminęłyśmy i daaalej. ::) Potem ten typ gdzieś zniknął, a akcja rozgrywała się w dawnej sali od matmy, ale mieliśmy historie. ::) No i za oknem zamiast podwórka były jakies zielone pnącza i pare osób tam wyszło, a historyca kazała zamknąć okno, przez które wyszli] mówiąc, że skoro wolą łazić, niż się uczyć ciekawej historii, to niech pomrą. :D A ja miałam zawołac resztę, bo gdzieś wyszli.
Na tym koniec. Nieźle było. ;D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Sny

Post autor: matrix360 »

matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Sny

Post autor: matrix360 »

Aaaa! Proszę o usunięcie poprzedniego postu! To miało pójść do okienka GG :/

Dorotka96 szkoda tylko, że dwa razy śniła mi się śmierć i oba sny równo po roku się spełniły :(
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: Sny

Post autor: Asiulec »

Mi się dziś śniło, że nabawiłam się jakiejś dziwnej choroby, przy której po zjedzeniu chipsów lub ziemniaków zaczynałam się potwornie dusić...


... obudziłam się z moim słodko drzemiącym, ciężkim kocurem na klatce piersiowej...
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

Mi się śniło,że byłam facetem..i brałam udział w konkursie na najszybsze golenie.

::)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Sny

Post autor: matrix360 »

bubu pisze:Mi się śniło,że byłam facetem..i brałam udział w konkursie na najszybsze golenie.

::)
Dziękuję za poprawę humoru bubu ^^
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

matrix360 pisze:
bubu pisze:Mi się śniło,że byłam facetem..i brałam udział w konkursie na najszybsze golenie.

::)
Dziękuję za poprawę humoru bubu ^^
Ależ proszę ;D
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Sny

Post autor: Izold »

Bubu- za dużo Sweenyego Tooda się naoglądałaś? (czy jak to się tam pisze :D )

Mi dzis się śniło że pod moim biurkiem na moim szkolnym plecaku był pies. ale nie mój. jakiś brązowy. i w dodatku miał przy sutkach uczepione sześć kolejnych. cały sen opierał się na tym że siedziałam przy biurku i starałam się ukryć te szczeniaki w tajemnicy. i zapamiętałam jak gadałam z siostrą: "co zrobie z sześcioma psami? sześć szczurów łatwiej wydać, albo chomików, ale kto weźmie te małe pieski?" :D
Zaraz lece sprawdzić w senniku. :))
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

Izold pisze:Bubu- za dużo Sweenyego Tooda się naoglądałaś? (czy jak to się tam pisze :D )

Mi dzis się śniło że pod moim biurkiem na moim szkolnym plecaku był pies. ale nie mój. jakiś brązowy. i w dodatku miał przy sutkach uczepione sześć kolejnych. cały sen opierał się na tym że siedziałam przy biurku i starałam się ukryć te szczeniaki w tajemnicy. i zapamiętałam jak gadałam z siostrą: "co zrobie z sześcioma psami? sześć szczurów łatwiej wydać, albo chomików, ale kto weźmie te małe pieski?" :D
Zaraz lece sprawdzić w senniku. :))
Izold,no właśnie nie. Do tej chwili nie wiedziałam nawet któż to :P .

Mnie się śniły zamordowane osoby w 1940,w Katyniu..
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Sny

Post autor: Izold »

Straszne są sny o zmarłych. ostatnio śniłą mi się wytworna pani w koronkach paląca papierosa, i mówiąca mi że ktoś ją zabił. a wyglądała jak ze starych filmów. brr.
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Sny

Post autor: bubu »

Dzisiaj śniło mi się,że była wojna z Finlandią o stację benzynową.. ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”