Dlaczego akurat szczurki :)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gabriellle
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 12:00 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego akurat szczurki :)

Post autor: Gabriellle »

Inteligente, niewielkie i urocze zwierzątka-jak się nie zakochać? Dlaczego się nimi zainteresowałam? Ha, dobre pytanie :D Zaciekawiła mnie ich zła opinia-krwiożercze potwory roznoszące choroby, mieszkające w kanałach. Strach się bać, prawda? Im więcej się czytało, tym te kiepskie wrażenie bardziej znikało. Szczury są bardzo ciekawskie, potrafią się przywiązaç do człowieka i tą więź widać (jak takie kuliste coś przytupta do siebie, ułoży się na brzuchu i będzie się w ciebie patrzeć w taki specyficzny sposób aż nie zaśnie-bezcenne). Wymagają też całkiem sporej ilości czasu; wybiegi, sprzątanie klatki wymienianie pogryzionych hamaków na nowe, poranne mizianie za uchem... To wszystko, w jakimś stopniu, przekłada się na przywiązanie do stworzonka.
A tak podsumowując gryzoniowy rynek-szczurki wydawały mi się najbardziej przyjacielskie i mądre. Kto by nie chciał takiego towarzysza? :)
Ze mną: Muchi i Gizmo-moje dwa łaciate gremliniątka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”