Wasze szczurze historie, PROŚBA.

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
WSMK
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 07, 2015 6:58 pm

Wasze szczurze historie, PROŚBA.

Post autor: WSMK »

Witajcie, jestem w trakcie robienia projektu na informatykę, stwarzam własną stronę internetową, oczywiście o tematyce szczurasków. I potrzebuję chętnych do pomocy, ponieważ stworzyłam zakładkę, w której chciałabym umieścić inne historie. Mogłabym sama powymyślać różne historyjki, ale aż tak kreatywna nie jestem, a po drugie, mam jeszcze wiele innych robót związanych z tą stroną. Chciałabym tak w skrócie, napisać np. Twój pseudonim, nawet jeśli chcesz, imiona Twoich maluchów, od kiedy interesujesz się szczurami, jeśli masz, to ulubioną odmianę i zalety życia z ogonkami. Możesz także oddać coś od siebie, nie zaszkodzi, a urozmaici tylko moje zadnie :)
Szczęśliwa z Coco Chanel & Minni.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze szczurze historie, PROŚBA.

Post autor: olgapsiara »

Zaczęło się tak, że 2.5 lat temu bardzo spodobały mi się szczurki. Tylko mamie nie ;D Po kryjomu kupowałam już kolby, miski, zabawki, a nawet pożyczyłam od koleżanki klatkę :D I pod koniec roku szkolnego umówiłam się z mamą, że dobra średnia = szczury ! ;D Bardzo się starałam i udało się ! Pod koniec wakacji, kupiliśmy ,,dużą" ( kiedyś byłam mniej wiedząc ) klatkę. W ostatni piątek wakacji pojechałam do sklepu zoologicznego ( mój błąd ) i kupiłam 2 śliczne dziewczynki. Wszystko było dobrze, kupiliśmy większą klatkę... Ale niestety jedna z nich - Mysia, dostała wylewu i... [*] :-* :-( :'(
Ponieważ Pysia nie mogła żyć w samotności, znalazłam ogłoszenie i pojechaliśmy po SZCZURKA.... wróciliśmy z dwoma SZCZURKAMI :D , które dostały na imię Granda i Schelma. Tylko niestety wychodziły z tej dużej klatki, wiec kupiliśmy Ferplast Furet XL ( 80×75×86 ) . I tak były sobie 3 szczury... ale postanowiłam wziąść na DT jeszcze dwa... i tak zrobiło się ich 5 ;D . Aktualnie te DT zostaną chyba na DS ( mam nadzieje <3 )
Pysia : Standard black hooded - 10 miesięcy
Schelma : Standard berkshire agouti - 4.5 miesięcy
Hana : Standart berkshire Russian blue - 1 rok ( dziś urodziny ;D )
Zmora : Dumbo black - 1 rok ( dziś urodzony ;D )

Granda : Standard variegated husky - 4.5 miesięce
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”